zdobienie paznokci

    zdobienie paznokci

    Modny manicure to sprawdzona recepta na poprawę nastroju, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Efektownie pomalowane paznokcie mogą zupełnie odmienić kobiecy wizerunek, dlatego od czasu do czasu warto zdecydować się na nietuzinkową technikę zdobienia. Smoke nails to wyjątkowa propozycja, która idealnie wpisuje się w tę koncepcję. Jak uzyskać efekt przydymionej płytki? Zobacz, jak zrobić to w domu.

    Klasyczny french manicure od wielu lat cieszy się uznaniem kobiet z całego świata, a wszystko to za sprawą ponadczasowego i niezwykle uniwersalnego charakteru. Styliści paznokci także doceniają potencjał eleganckiego zdobienia, jednak w tym sezonie zalecają nieco je zmodyfikować. Oryginalny trend, który przybył do nas zza oceanu, pozwala uzyskać na płytce jeszcze bardziej subtelny efekt. Jak wykonać american manicure?

    Zadbane kobiece dłonie, to przede wszystkim piękne paznokcie - długie bądź krótkie, przedłużane żelem. Jak dobrać kolory paznokci, ozdoby i wzorki, by pasowały do stylu, kreacji? Jakie stylizacje paznokci będą odpowiednie na imprezę, do pracy, a jakie na co dzień? To, na jakie paznokcie zdecydujemy się w danej chwili, zależy od panującej mody. aktualnych trendów i własnych preferencji.