"Mam talent!". Szymon Hołownia wspiera Michała Kempę w nowej roli. "On już wie o moim istnieniu"

Michał Kempa miał już okazję sprawdzić się w roli prowadzącego "Mam Talent!". Odcinki z jego udziałem zobaczymy już jesienią na antenie TVN. Komik nie krył, że odezwał się z prośbą o porady do swojego poprzednika, Szymona Hołowni. Jak wygląda ich kontakt? O to Kempę zapytał Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Michał Kempa - kim jest nowy prowadzący "Mam Talent!"?

Michał Kempa jest znanym komikiem i stand-uperem. W 13. edycji "Mam Talent!" poprowadzi program u boku doświadczonego już w tej roli Marcina Prokopa.
Artysta jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, na którym studiował prawo, jednak nigdy nie pracował w wyuczonym zawodzie. Postawił na branżę rozrywkową i działalność artystyczną. Jego kariera nabrała tempa w 2010 roku, kiedy został zwycięzcą programu "Stand-up. Zabij mnie śmiechem". Obecnie Michał jest jednym z czołowych artystów polskiej sceny rozrywkowej i kabaretowej.

Michał Kempa o rozmowie z Szymonem Hołownią

Michał Kempa już jesienią zadebiutuje na antenie TVN jako nowy współprowadzący program "Mam Talent!". W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradził, że kontaktował się z Szymonem Hołownią.
- Zaczepiałem Szymona na Instagramie, jego odczepka była miła. On już wie o moim istnieniu i to też jest bardzo miłe. To mało intensywny, ale sympatyczny kontakt - powiedział komik.
Jak przygotowywał się do swojej nowej roli? Czy łatwo było mu dopasować się do drugiego prowadzącego? Zobacz wideo powyżej.
Zobacz też:
Reporter: Oskar Netkowski
Pozostałe wiadomości