Szymon Hołownia i Marcin Prokop

  Szymon Hołownia i Marcin Prokop

  Szymon Hołownia i Marcin Prokop wydali właśnie trzecią wspólną książkę "Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci". Opisali w niej, co ich ukształtowało, jakie były początki ich drogi zawodowej oraz jak odnajdują się w roli mężów i ojców. Panów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli o swojej przyjaźni i współpracy.

  Dziś prasę przegląda dla Was Szymon Hołownia. Posłuchajcie, bo panowie rozmawiali również o Kościele - czy było na poważnie? I dlaczego pod koniec przeglądu "góra" wyłączyła Hołownię? ;)

  W czym tkwi sekret popularności programu Mam Talent? Co się dzieje za kulisami show i jak w przerwach między nagraniami odpoczywają prowadzący i członkowie jury? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj wieczorem media obiegła wiadomość o nagłej śmierci dziennikarza Roberta Leszczyńskiego. W Dzień Dobry TVN "Leszcza" wspominali Marcin Prokop i Szymon Hołownia. "Dobry człowiek, z którym zawsze można było o wszystkim pogadać..." - tak wspomina Roberta Leszczyńskiego Szymon Hołownia i dodaje: "Leszcz miał w sobie taki gen, że nie potrafił robić zła. Miał w sobie niezaspokojoną tęsknotę".

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop ma swój sposób na osoby, które chciałyby zrobić mu zdjęcie. Próbował ją wykorzystać Szymon Hołownia - niestety metoda Marcina nie zadziałała. Jaki to sposób i kto zaatakował Szymona Hołownię na ulicy?