Gwiazdy

Mateusz Damięcki w pięknych słowach o żonie: "Dziękuję Ci skarbie za każdy wspólny dzień". Para świętuje trzecią rocznicę ślubu

Gwiazdy

Bartosz Krupa/Dzień Dobry TVN

Mateusz Damięcki ma duszę prawdziwego romantyka. Z okazji kolejnej, trzeciej już rocznicy ślubu aktor opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochaną. Nie obyło się bez czułości.

Mateusz Damięcki rozpieszcza żonę na Instagramie

Mateusz Damięcki już od trzech lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Pauliną Andrzejewską. Ukochana aktora jest instruktorką baletu. Owocami miłości pary są synowie: Franciszek oraz Ignacy.

Damięcki nie ma oporów przed pokazywaniem żony w mediach społecznościowych. Kilka miesięcy temu spotkała ich jednak bardzo przykra sytuacja. Internauci w niewybrednych słowach zaatakowali wygląd Pauliny Andrzejewskiej. Mąż szybko stanął w jej obronie i nie przestał chwalić się ukochaną w sieci.

20 stycznia Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska świętują trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji na instagramowym profilu aktora pojawił się stosowny post, który możecie zobaczyć poniżej:

- Moja żona jest najlepszą żoną pod słońcem. Nawet w destylarni whiskey się uśmiecha. Dziękuję Ci skarbie za każdy wspólny dzień - czytamy.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska świętują 3. rocznicę ślubu

Fani docenili uroczy gest Damięckiego, o czym dali znać w komentarzach.

- Zazdroszczę tak pięknej miłości. Widać to w państwa oczach, jak bardzo się kochacie i jakimi jesteście przyjaciółmi - piszą.

O kilka słów od siebie pokusiła się również Paulina Andrzejewska.

- Ale cudne zdjęcie! Pamiętam. Mój Ty! - skomentowała.

Na jej instagramowym profilu także pojawił się romantyczny wpis opatrzony zdjęciem ze ślubu pary.

- 3 lata po ślubie, a razem 9. Kochanie, dziękuje Ci że jesteś! Dziękuję, że jesteś cudownym ojcem naszych synów. Dziękuję, że we mnie wierzysz i mówisz, że jestem piękna mimo iż tego dnia zupełnie się tak nie czuję, dziękuję za spokój jaki mam, mimo iż się czasem kłócimy. Dziękuję za dziękuję. Super jest iść z Tobą przez życie - napisała.

Jak widać, miłość kwitnie. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego najlepszego na kolejne lata pożycia małżeńskiego.

Rodzina Damięckich i izolacja na sportowo. Zobacz wideo z Dzień Dobry TVN:

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości