Gwiazdy

Żona Marcina Prokopa pokazała zdjęcie topless. "Kochajcie siebie tak bardzo, jak kochacie własne dzieci"

Gwiazdy

Piotr Molecki/East News

Maria Prokop z okazji Dnia Matki udostępniła na swoim Instagramowym koncie bardzo kobiecą i zmysłową fotografię, na której pozuje topless. Do postu dołączyła ważne przesłanie. - Piękne i zadziorne – komentują fanki.

Maria i Marcin Prokopowie pobrali się w Portugalii w 2011 roku, a owocem ich miłości jest córka Zofia. Choć prowadzący Dzień Dobry TVN rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego, to kilka razy na antenie odnosił się do żony, z której jest dumny.

Maria Prokop – kim jest?

Maria Prokop od lat jest aktywną joginką, która nie tylko jest instruktorką, ale prowadzi też warsztaty oddechowe. To właśnie zdjęcia z maty dominują na jej Instagramie. Ostatnie jednak szczególnie przykuwa uwagę, bo zostało zamieszczone specjalnie na Dzień Matki.

Joga dla mam

Joginka udostępniła bowiem zdjęcie z Teneryfy, które ukazuje, jak ćwiczy topless. To pierwsza tak odważna i zarazem zmysłowa fotografia w jej mediach społecznościowych. Do postu dołączyła też kilka słów skierowanych do mam:

Kochajcie siebie tak bardzo, jak kochacie własne dzieci, z tym samym szaleństwem, oddaniem i pasją. Bądźcie dla siebie tak samo czułe, wyrozumiałe, i cierpliwe. Patrzcie na Wasze marzenia, plany, i potrzeby tak samo, jak na marzenia, plany, oraz potrzeby swoich dzieci, z tą samą uwagą, atencją, i dbałością. Bezwarunkowo. Codziennie

– napisała i zachęciła do wspólnej sesji oddechowej.

Internautki podziękowały jej za ten post. "Piękne i zadziorne", "Dziękujemy za poświęcenie nam dziś cennego czasu", "Piękne zdjęcie, takie przejrzyste, takie harmonijne" – czytamy. To ważne, by w takim dniu, jak ten, kobiety wspierały się, bo tylko one wiedzą o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zobacz także:

Krupińska, Janachowska, Bohosiewicz: kto jeszcze świętuje Dzień Matki na Instagramie?

Jakie pytania denerwują kobietę w ciąży? Agnieszka Włodarczyk: "Moja sprawa, mój brzuch i moje granice"

Agnieszka Dygant nigdy nie wychodzi z domu bez makijażu. Teraz pokazała się w wersji sauté

Zobacz wideo: Marcin Prokop w nowym programie „Miłe Wieści”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości