Gwiazdy

Marcin Prokop pokazał zdjęcie z przeszłości. Dał fanom podpowiedź, kiedy powstało

Gwiazdy

Marcin Prokop

Fani uwielbiają, gdy ich ukochani aktorzy czy dziennikarze wspominają przeszłość i pokazują, jak wyglądali w młodości. Tym razem prowadzący Dzień Dobry TVN zaprezentował sylwetkę sprzed lat i wyjawił dość zagadkowo, w jakim czasie powstała. Dał fanom pewne podpowiedzi.

Marcin Prokop na fotografii w młodości - kiedy powstała?

Od wielu lat Marcin Prokop jest lubiany przez widzów za swoje poczucie humoru, profesjonalizm, ale i niesamowitą lekkość wypowiedzi. Od 2007 r. związany jest z grupą TVN i to właśnie tu prowadzi świetne programy, w tym Dzień Dobry TVN i "Lego Masters". W 2011 r. ożenił się z Marią Prażuch-Prokop, para doczekała się córki Zosi, która w tym roku obchodzi 15. urodziny.

Dziennikarz lubi czasem powracać do dawnych czasów, uznając, że były one bardzo ciekawe. Wychodzi bowiem z założenia, że do pewnych wydarzeń warto czasem powrócić, choćby przeglądając zdjęcia.

Tym razem Marcin Prokop zrobił niespodziankę fanom, dając im małą zagadkę. Pokazał zdjęcie z przeszłości, nie podając daty jego zrobienia, ale za to wskazując wydarzenia, które w tym czasie miały miejsce. Oprócz Oscara przyznanego Andrzejowi Wajdzie, podpowiedzią jest także zakończenie produkcji najbardziej rozpoznawanego w Polsce samochodu.

Przybywam z przeszłości, aby życzyć wam dobrego weekendu. U mnie Andrzej Wajda właśnie otrzymał Oscara, powstało gadu-gadu oraz zakończono produkcję Fiata 126p, zaś zespół The Dandy Warhols rozwalił system płytą "Thirteen Tales from Urban Bohemia". Trzymajcie się tam, w tych waszych pokręconych czasach

- napisał na swoim koncie na Instagramie prezenter telewizyjny. Powyższe informacje łatwo sprawdzić w Internecie i odkryć, o który rok chodziło Marcinowi.

Marcin Prokop oczami żony

Marcin Prokop 14 lipca obchodził urodziny. Jego żona zdradziła w rozmowie z dziendobry.tvn.pl kilka smaczków z jego życia. Być może nie o wszystkich wiedzieli jego fani.

- Ma dziwną manię przekładania rzeczy w domu. Ja i Zosia (córka pary – przyp. red.) ciągle czegoś szukamy, bo on nam wszystko chowa w niespodziewanych miejscach. Najczęściej w bardzo wysokich szafkach i półkach, czyli tam, gdzie tylko on sięga, więc my – jak wariatki – często latamy po domu i szukamy naszych rzeczy, które zostały ukryte – przyznała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl Maria Prokop.

Odniosła się też do ogromnej miłości Marcina do słodyczy. - Chowa słodycze i sam je podjada. Ostatnio dostał w prezencie dużo tabliczek czekolady i znalazłam je podjedzone w schowku z różnymi gratami. Czasem też chowa słodycze w swojej garderobie i znajduję je podczas sprzątania. Wtedy twierdzi, że to nie jego – śmiała się żona najbardziej lubianego prezentera telewizyjnego w Polsce.

Zobacz także:

Maria Prokop zdradza sekret Marcina w dniu jego urodzin. Jaki prywatnie jest prowadzący Dzień Dobry TVN?

Joga podbija serca Polek. Maria Prokop wskazuje 7 korzyści, jakie płyną z podjęcia praktyki

Marcin Prokop pokazał oryginalne zdjęcie z wakacji. "Nieruchomość nad morzem"

Zobacz wideo: Marcin Prokop i niezapomniane występy w "Mam Talent!": Zostawiły głęboki ślad w mojej psychice

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości