Gwiazdy

Małgorzata Socha myśli o czwartym dziecku?!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Socha może pochwalić się wspaniałą figurą. Mimo że urodziła troje dzieci, jej ciało jest piękne! Socha zdradziła w rozmowie z Dzień Dobry TVN, jaki rozmiar ubrań nosiła jeszcze niedawno. Przy okazji powiedziała, czy myśli z mężem o czwartym dziecku!

Zobacz też:

Anna Lewandowska dołącza do ekipy DDTVN!

Małgorzata Socha jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Synka Stanisława urodziła we wrześniu poprzedniego roku - a już kilka miesięcy po wygląda jak milion dolarów. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską aktorka zdradziła, że jeszcze niedawno nosiła ubrania w rozmiarze... 42 lub 44!

Pozbywam się obecnie ubrań ciążowych i... tych w rozmiarze 42 i 44! - zdradziła Małgosia Socha w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Wiek płodności spada. Kiedy jest najlepszy moment na zajście w ciążę?

Małgorzata Socha i... czwarte dziecko?!

Agnieszka Jastrzębska dopytała, czy Małgorzata Socha zamierza ubrania w większych rozmiarach zostawić na później... Socha i jej mąż mają już troje dzieci - czy myślą o następnym?

O, nie, nie, nie! My już z mężem zrobiliśmy swoje. Teraz czekamy na innych! Niech to będzie taki pojedynek! - zażartowała Socha.

Sprawdź też:

Dieta w ciąży - podstawowe informacje. Czy dieta dla ciężarnej musi być restrykcyjna?

Małgorzata Socha prywatnie

Przypomnijmy, Socha 5 lipca 2008 wyszła za mąż za Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym ma dwie córki: Zofię (ur. 11 sierpnia 2013) i Barbarę (ur. 20 stycznia 2017), oraz syna Stanisława (ur. 4 września 2018).

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości