Gwiazdy

Dom Małgorzaty Rozenek gotowy na Boże Narodzenie. "Cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne"

Gwiazdy

Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek jako wielka fanka Bożego Narodzenia postanowiła stworzyć w domu magiczny, świąteczny klimat. W mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciami wnętrz. Trzeba przyznać, że dekoracje wyglądają imponująco, wręcz bajkowo. Fani: "Twój dom Małgosiu co roku nie przestaje mnie zachwycać".

Małgorzata Rozenek – fanka świąt Bożego Narodzenia

Małgorzata Rozenek to jedna z gwiazd, której grafik wciąż jest zapełniony. Mimo wielu obowiązków zawodowych i trójki dzieci, celebrytka dba o każdy detal. Z powodzeniem realizuje nowe kampanie, programy, a także pracuje nad swoją sylwetką. W okresie świątecznym Małgorzata nie zapomniała także o magicznym, bajkowym klimacie. Jak na perfekcyjną panią domu przystało, Małgosia wyjątkowo udekorowała cały dom, a zdjęciami wnętrz pochwaliła się w sieci.

Uff, zrobione, świąteczne dekoracje już są. Kocham ten czas i uwielbiam, jak dom się zmienia na święta, cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne

– napisała.

Instagram/m_rozenek

Jak wygląda świąteczny dom Małgosi Rozenek i Radosława Majdana?

Gwiazdą tegorocznych świąt jest wielki, żywy świerk stojący w centralnym miejscu salonu. Tradycyjna choinka w kolorach złota, czerwieni i zieleni w połączeniu z lampkami tworzą niesamowity, wręcz filmowy klimat. Ponadto, we wszytkach pomieszczeniach znalazły się świąteczne akcenty. Na kanapach pojawiły się czerwone poduszki w kratę, nad kominkiem zawisły skarpety z imionami wszystkich domowników, a stoliki przyozdobione zostały stroikami. Jak się okazuje, przy dekoracjach Małgosi pomogła specjalistka Katarzyna Klekowska.

- Nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki, jak druga świąteczna wariatka - dodała Małgosia.

Instagram/m_rozenek

Fani podziwiają dom Małgorzaty Rozenek-Majdan

Fani zachwycają się pięknymi wnętrzami domu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pod nowym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci przyznali, że nie mogą oderwać wzroku od cudownych dekoracji i zazdroszczą magicznego klimatu.

- Twój dom Małgosiu co roku nie przestaje mnie zachwycać – czytamy.

Jedna z obserwatorek zapytała także o to, jak na piękną choinkę i światełka zareagował Henio. Gwiazda nie kazała długo czekać na odpowiedź.

Henio zachwycony światełkami, ale Tadeusz i George bardziej pierniczkami na choince

- dodała Małgosia.

Instagram/m_rozenek

Akcja "Podaruj Misia". Gwiazdy i projektanci w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Lech Wałęsa szczerze o sobie: "Tęsknię już do tego przyszłego życia. Tam jest lepiej"

Lara Gessler z córeczką pod choinką. Gwiazda dziękuje mężowi za "prezent"

Anna Wendzikowska zachwyca figurą w bikini. "Na plaży najlepiej, bo można chodzić bez maski"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Instagram

Pozostałe wiadomości