radek majdan

  radek majdan

  Już niedługo w TVN ruszy program "Iron Majdan", którego bohaterami są Małgorzata i Radosław Majdanowie. Czy para miała wpływ na tytuł reality show? Co się będzie w nim działo? Czy przez program doszło do jakiegoś kryzysu w ich związku? Z małżeństwem Majdanów rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  3 września na stadionie Legii Warszawa odbędzie Wielki Mecz Gwiazdy TVN kontra WOŚP. Dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych przez widzów SMS-ów zostanie przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka". O meczu rozmawialiśmy w Dzień Dobry Wakacje z trenerem reprezentacji TVN Radosławem Majdanem, aktorem Michałem Mikołajczakiem, który gra w drużynie TVN oraz z Maciejem Orłosiem z reprezentacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czy drużyna TVN ma już przygotowaną strategię? Do którego piłkarza, jeżeli chodzi o umiejętności, porównuje się Maciej Orłoś?

  Gdyby tak można się było cofnąć w czasie... Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co gwiazdy powiedziałby sobie, gdyby znowu mogły mieć 20 lat, ale z dzisiejszą wiedzą i doświadczeniem? Co na ten temat powiedzieli jej: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radek Majdan, Izabela Janachowska, Weronika Rosati, Marcin Tyszka, Katarzyna Warnke, Roma Gąsiorowska, Hanna Lis, Grażyna Torbicka i Michał Piróg?

  Radosław Majdan zaangażował się w akcję mającą na celu zebranie pieniędzy na rehabilitację sparaliżowanego piłkarza Polonii Rafała Kośca. W niedzielę Radek wziął udział w meczu charytatywnym między kadrą Polonii, która w 2000 r. zdobyła mistrzostwo Polski a reprezentacją artystów. Z Radosławem i Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakim wynikiem zakończył się mecz?

  Już dzisiaj będziecie mogli zobaczyć na antenie TVN pierwszy odcinek programu "Azja Express", w którym gwiazdy wyruszają do południowej Azji i tam, z jednym dolarem w kieszeni, muszą sobie zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kilku uczestników programu: Weronikę Budziło, Radka Majdana, Leszka Stanka, Darka Kuźniaka i Łukasza Jemioła, by zapytać o wrażenia z wyjazdu. Jakie zadania musieli wykonywać? Jakie cechy charakteru pomogły im przetrwać? Jakie błędy popełniali? Z jakiego powodu Marcin Prokop mógłby odpaść już w pierwszym programie?

  Nie mamy wątpliwości, że program "Azja Express" będzie hitem jesiennej ramówki i będziecie go oglądać z wypiekami na twarzy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska uważa, że takiego programu jeszcze nie było w polskiej telewizji. Zaś projektant Łukasz Jemioł mówi o tym programie, że to będzie "Indiana Jones". W tym programie, który prowadzi Agnieszka Szulim, bardzo znane gwiazdy pokazują swoją drugą twarz. Z uczestnikami "Azji Express", podczas konferencji prasowej, spotkała się Agnieszka Jastrzębska.

  Jesienią na antenie TVN będziecie mogli zobaczyć nowy program „Azja Express”. Wśród uczestników znaleźli się goście Dzień Dobry Wakacje Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Powiedzieli nam, czego dowiedzieli się o sobie podczas programu i czy były momenty niewygodne dla nich. Małgosia zdradziła również, czy będzie druga edycja Projektu Lady.

  Zaczyna się sezon urlopowy. Co zamierzają w tym czasie robić: Dawid Woliński, Joanna Krupa, Grzegorz Hyży, Karolina Gilon i Zofia Ślotała. Czy latem odbędzie się ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Spędziliśmy dzień z mistrzynią łączenia wielu obowiązków - Małgorzatą Rozenek. Byliśmy z nią m.in. na zakupach, w czasie których usłyszeliśmy, jakie owoce musi mieć w domu i, co lubi jeść jej partner - Radek Majdan. Wywiad z Małgosią zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN.

  Niektórzy nie przepadają za Walentynkami i dlatego ich nie obchodzą. A jak jest w przypadku Doroty Gardias, Małgorzaty Rozenek, Radka Majdana, Kasi Cichopek, Natalii Siwiec i Kasi Warnke? Czy Omenaa Mensah ma z kim spędzić tegoroczne Walentynki? A co tego dnia dostaje zazwyczaj Marcin Prokop? Okazuje się, że nasz prowadzący ma swoją nieśmiałą księżniczkę :) Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wraca moda na długie włosy u mężczyzn. Czy jednak każdy może pozwolić sobie na ich zapuszczenie? Kiedy mężczyzna powinien obciąć długie włosy? Zapytaliśmy o to goszczące w Dzień Dobry TVN panie: aktorkę Annę Kerth, dziennikarkę Barbarę Pasek i stylistkę Marlenę Grześnik. Zobaczcie, który z panów na co dzień mający długie włosy: Radek Majdan, Michał Szpak, Piotr Rubik i Piotr Starak lepiej wyglądałby z krótkimi włosami.

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko spraw widzów. Jutro będzie coś dla rodziców: Radek Majdan, Aneta Todorczuk-Perchuć i Agata Rubik o tym, czy drogie sporty to rozwijanie pasji dzieci, czy raczej inwestycja w ich przyszłość. A potem coś dla wielbicieli Grzegorza Hyżego - u nas prosto z list przebojów. A na koniec: szczepić, czy nie szczepić - poradnik przed zbliżającymi się wakacjami. Bądźcie z nami od 8:00!

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: jak ułożyć sobie życie po takim ciosie? Karolina Kaczyńska, Karolina Borkowska i Dominika "Wodzianka" Zasiewska o tym, ile kosztuje ciąża i wyprawka dla dziecka. Tylko u nas, kim tak naprawdę jest tajemniczy Lodołamacz oraz m.in.: Ewa Farna, bracia Golcowie i Radek Majdan. Zapraszamy jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W październiku 2010 r. w wieku 3,5 roku Oliwier zachorował na neuroblastomę IV stopnia - złośliwy nowotwór z przerzutami do szpiku, węzłów chłonnych i kości. Po 8 cyklach chemioterapii, operacji wycięcia guza, autoprzeszczepie, radioterapii – w lutym 2012 r. udało mu się wygrać z nowotworem – na kolejne 2 lata. Niestety w styczniu tego roku choroba wróciła ze zdwojoną siłą. Rodzice zbierają środki na kosztowną zagraniczną terapię, która znacząco zwiększy jego szansę na wyzdrowienie. Jaki jest stan zdrowia chłopca? Kiedy będzie mógł skorzystać z terapii eksperymentalnej? Jak lokalna społeczność zaangażowała się w pomoc Oliwierowi? Kto ze znanych osób postanowił pomóc chłopcu? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: przyjaciółkę rodziny chłopca Monikę Karpińską oraz piłkarzy: Radosława Majdana i Piotra Świerczewskiego.

  Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich, którzy oglądali wczorajszy odcinek programu Project Runway. Małgorzata Rozenek powiedziała, że ma narzeczonego! Zobaczcie ten fragment programu. Czy Rozenek zaręczyła się z Radkiem Majdanem?

  Przemysław Saleta ugości Was tajską kuchnią, Filip Chajzer zaśpiewa w samochodzie , Sylwia Grzeszczak da czadu na scenie i odpowie na pytania na czacie, Małgorzata Pieczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Emilia Komarnicka poszukają odpowiedzi na pytanie, czego pragną kobiety. Kasia Olubińska spotka się z Radkiem Majdanem, Dagmara Domińczyk pokaże swój dom, a Ania Wendzikowska spotka się z Piercem Brosnanem. Ponadto: Grażyna Kulczyk zabierze Was do Madrytu! A czym zaskoczą Was: Mela Koteluk i Andrzej Smolik? Zapraszamy na sobotę w Dzień Dobry TVN, w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka! Zapowiada się gorący weekend!

  Radek Majdan postanowił szczerze opowiedzieć Katarzynie Olubińskiej o swojej nowej miłości i metamorfozie jaką ostatnio przeszedł. Dowiecie się również, jakie kobiety podobają mu się. Co myślicie o tych zmianach?

  Plan nowego programu TVN Style ”Najsztub słucha" odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co tam usłyszała? Na jaką okoliczność Piotr Najsztub przepytał Dodę, Annę Muchę i Tatianę Okupnik?

  Okazuje się, że kobiety grożą swoim mężom rozwodem pięć razy częściej w trakcie imprez piłkarskich. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: aktorkę i partnerkę Radka Majdana Annę Prus, aktorkę i scenarzystkę Ewę Bukowską oraz aktorkę Nataszę Urbańską, które kobiecym okiem spojrzały na piłkę nożną i Mistrzostwa Europy. Która z nich jest kibicem, a której piłka nożna w ogóle nie interesuje? Czy EURO 2012 to rozrywka zarezerwowana tylko dla mężczyzn?