Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska wyjechała na wakacje. "Przyznaję się bez bicia, tęsknota za słońcem wygrała…"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska postanowiła opuścić Polskę, w której obecnie panuje zima. Aktorka spakowała walizki i ruszyła do jednego z ciepłych krajów. W mediach społecznościowych pochwaliła się pierwszym zdjęciem z rajskiego urlopu.

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Niebawem minie rok odkąd w Polsce odkryto pacjenta zero z pozytywnym wynikiem na COVID-19. W związku z licznymi obostrzeniami zeszłoroczne plany wakacyjne wielu osób legły w gruzach. Za słońcem stęskniły się także gwiazdy. Część z nich urlopy postanowiła wykorzystać właśnie teraz. Gdy za oknem śnieg i chlapa, ładowanie baterii na słońcu brzmi jak dobry plan. Tylko czy bezpieczny?

W nowym roku na odpoczynek udała się Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda po zimowym szaleństwie z psami, tym razem postawiła na nieco cieplejszy klimat.

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na wakacje

Mimo pandemii Małgorzata Kożuchowska ostatnie miesiące spędzała dość pracowicie. Aktorka aktywnie działała także w mediach społecznościowych, gdzie relacjonowała ciekawostki z życia prywatnego. Wraz z początkiem nowego roku gwiazda postanowiła nieco się zrelaksować. Z tego powodu wyjechała na wakacje, a w sieci pochwaliła się słonecznym zdjęciem z urlopu. Na Instagramie aktorka opublikowała fotografię do której zapozowała w kwiecistej sukience i letnim kapeluszu.

Przyznaję się bez bicia, tęsknota za słońcem wygrała…

- dodała Małgosia.

Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani zazdrościli aktorce pięknej pogody i błogiego odpoczynku. Głos zabrała także Ada Fijał.

- Ale Wam fajnie. Miłych wakacji - napisała koleżanka po fachu.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie:

Zobacz także:

Beata Ścibakówna wypoczywa w Dubaju. Fani: "Cóż za figura"

Kinga Rusin padła ofiarą oszusta. "Jest w zasadzie bezkarny"

Paulina Smaszcz z byłym mężem na wakacjach: "Maciej patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości