Gwiazdy

Paulina Smaszcz z byłym mężem na wakacjach: "Maciej patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Gwiazdy

Paulina Smaszcz z byłym mężem na wakacjach: "Maciej patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Pomimo rozwodu, Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski pozostają w przyjacielskich stosunkach. Świadczy o tym zdjęcie, które bizneswoman umieściła w mediach społecznościowych.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski - recepta na dobre relacje po rozwodzie

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem z ponad dwudziestoletnim stażem, które doczekało się dwóch synów - Franciszka i Juliana. Para wyglądała na szczęśliwą, dlatego wiele osób z zaskoczeniem przyjęła informację, że zamierza się rozstać. Do finalizacji rozwodu doszło na początku 2020 r. z rzadko spotykaną elegancją. Paulina i Maciej - mimo rozstania - pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Szanuję Maćka za to, jakim był partnerem i jakim jest ojcem. Spędziliśmy razem 23 lata, przeżyliśmy wspólnie bardzo wiele. Nadal jesteśmy ze sobą blisko ze względu na dzieci, które kochają nas obojga. Gdybyśmy toczyli walkę między sobą, to byłoby to ze szkodą nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla nich.

- powiedziała nam Paulina Smaszcz, a następnie dodała:

Wychodzę z takiego założenia, że kiedy coś się kończy, tak jak nasz związek, to należy iść dalej, robić swoje, jednocześnie pamiętając, że trzeba szanować tych, którzy są nam bliscy, którzy byli dla nas i wciąż są ważni. Umiem być wdzięczna za wszystko, co dobre, a złe już zapomniałam i wybaczyłam. Idę dalej i buduję drugą połowę życia z pokorą, doświadczeniem, z uśmiechem i nadzieją mimo wszystko i mimo wszystkich. Jestem wykształcona, samodzielna, świadoma, a to zostaje na zawsze.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski razem na wakacjach

Niedawno dziennikarka opublikowała na Instagramie post, w którym napisała, że wybiera się nad morze w towarzystwie syna Juliana i byłego męża:

Od jutra morze, polskie morze z moimi chłopakami @jf_kurzajewski i @maciejkurzajewski

Hura!!! Jupi!!! Tadam!!!

Następnego dnia Paulina wstawiła zdjęcie, które potwierdzały jej wcześniejsze słowa. Widać na nim ją oraz Macieja Kurzajewskiego, kiedy jadą po plaży rowerami.

@maciejkurzajewski patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce

#kobietapetardarodzina #kobietapetardawyruszanawakacje #kobietapetardalovuje❤️

- napisała pod zdjęciem.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani Pauliny wyrażali swój podziw za to, że jej relacje z Maciejem są tak dobre:

Świetne jest to, że można się rozwieźć a mimo to się dogadywać i być przyjaciółmi. Rozwód nie musi oznaczać skakania do gardeł.. to jest w tym wszystkim super. ?

Kochani od mojego rozwodu minęły lata i z byłym mężem mamy praktycznie od samego rozwodu przyjacielski relacje. Mamy syna dorosłego już i on jest i zawsze będzie Naszym łącznikiem. Te wakacje spędzaliśmy z moim obecnym mężem i naszymi dziećmi i byłym mężem z jego nową rodzina...I nikt nie pyta czy znów jesteśmy razem ...Kulturalni ludzie tak się rozchodzą ❤️

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Pauliną Smaszcz.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zdradzili imię córki. W wywiadzie nie zabrakło intymnych szczegółów z życia pary

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. "Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz"

Sara i Artur Borucowie na zmysłowej fotografii. Fani: "Chcę się patrzyć na to zdjęcie non stop"

Co sądzisz o tym artykule?
57
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0