Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed 23 lat. Fani: "Taką Panią pamiętamy"

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/EastNews

Internauci w mediach społecznościowych często wracają do wspomnień i archiwalnych zdjęć. Nie inaczej jest z gwiazdami. Małgorzata Kożuchowska właśnie pokazała swoją fotografię sprzed 23 lat. Jak wyglądała?

Wspomnienia Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie, tak jak wiele polskich gwiazd, nie raz wraca wspomnieniami do dawnych lat. Mogliśmy już zobaczyć jej pamiątkowe zdjęcia ze ślubu, z dzieciństwa czy z czasów, gdy miała długie włosy i loki na głowie. Tym razem pokazała swój image sprzed 23 lat. Aktorka na zdjęciu wygląda niezwykle poważnie. Samej zainteresowanej wizerunek ten skojarzył się z najnowszą filmową rolą - Małgorzata zagra bowiem w filmie biograficznym o Edwardzie Gierku.

Okazuje się, że już około roku 1997 cichaczem przygotowywałam się do roli Stasi Gierkowej... Są dwie teorie: jedni zaczynają budowanie roli od butów...inni od głowy...???

- podpisała żartobliwie fotografię.

Fani nie kryli zachwytu w komentarzach. Wspominali czasy, gdy Małgorzata zagrała w filmie "Killer", w którym to dała się poznać szerokiej publiczności. Na zdjęciu, które udostępniła, przypomina siebie właśnie z tamtych czasów.

Gwiazdy na dawnych zdjęciach

Małgorzata Kożuchowska nie jest jedyną gwiazda, które pokazały nam w mediach społecznościowych swoje dawne oblicza. Na jednej z fotografii sprzed lat Kasia Zielińska pozowała z koleżankami. Obok niej znalazły się Magdalena Popławska i Mela Koteluk, która dla wielu internautów była nie do rozpoznania. Również i Sonia Bohosiewicz pochwaliła się zdjęciem z dawnym czasów. Aktorka wypoczywała wtedy na polu namiotowym, a użytkownicy Instagrama byli zdania, że cały czas prezentuje się tak samo pięknie. Tymczasem aktorka w jednym z komentarzy zdradziła, że w tamtych czasach uważała się za grubą. W rzeczywistości jednak miała normalną, zdrową sylwetkę

Małgorzata Kożuchowska była jedną z gwiazd serialu TVN "Motyw". Oto, co aktorka mówiła na temat produkcji.

Zobacz także:

Anna Lewandowska wstawiła bardzo intymne zdjęcie z córeczką. Cel jest słuszny

Mija 25 lat od kiedy są razem. Pierce Brosnan z okazji rocznicy zdobył się na romantyczny gest w stronę żony

Eksperci stworzyli ranking najlepszych polskich filmów po '89 roku. Zobacz, kto został zwycięzcą plebiscytu

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości