Gwiazdy

Majka Jeżowska zniknęła z sieci. Artystka tłumaczy swoją nieobecność: "Nie zapadłam się pod ziemię przecież"

Gwiazdy

Majka Jeżowska
Piotr Molecki/East News

Majka Jeżowska jak nikt inny zaraża fanów dobrą energią. Dzięki pozytywnemu nastawieniu oraz swojej charyzmie przez lata na scenie zaskarbiła sobie rzeszę wielbicieli, którzy zawsze wyczekują od niej muzycznych nowości. Piosenkarka po krótkiej przerwie wróciła do nich z dobrą nowiną. Być może już niedługo usłyszymy nowe piosenki wokalistki.

Majka Jeżowska wyda nowy album?

Piosenkarka od wielu lat jest jedną z najbardziej podziwianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Hity takie jak "A ja wolę moją mamę", czy "Wszystkie dzieci nasze są" zna każdy. Już wkrótce fani wokalistki będą mogli usłyszeć muzyczne nowości, nad którymi aktualnie pracuje.

Majka Jeżowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób. Przez ostatnie dwa tygodnie gwiazda nie wrzucała nic do sieci. Teraz tłumaczy swoją nieobecność.

- Kilka dni mnie tu nie było, ale nie zapadłam się pod ziemię przecież... Coraz częściej siedzę przy fortepianie, wymyślam melodie i szykuję dla Was moje nowe pieśni... całkiem dorosłe! Nie spieszę się już, dopieszczam dźwięki i słowa, nie gonią mnie terminy ani zobowiązania. Wiosna i słońce za oknem zawsze mnie inspirują! Jesteście ciekawi? - czytamy we wpisie artystki.

Fani entuzjastycznie zareagowali na to wyznanie. Zaledwie chwilę po jego publikacji w komentarzach mogliśmy przeczytać:

  • Nie mogę się doczekać!
  • Ale jest pani ładna.
  • Czekamy. Jak nie, jak tak!

Majka Jeżowska: muzyczny kameleon

Piosenki Majki Jeżowskiej należą do kanonu muzyki dziecięcej i zna je każdy maluch w Polsce. Dzięki swoim utworom zyskała sławę i od lat żyje w blasku reflektorów. Piosenkarka niejednokrotnie udowadniała już, że dobrze czuje się także w innych klimatach muzycznych.

Przykładem jest chociażby występ Majki Jeżowskiej na festiwalu Pol'and'Rock w 2019 r., który zgromadził ogromną publiczność i okazał się być wielkim sukcesem. Na pamiątkę tego wydarzenia organizatorzy stworzyli dwupłytowy zapis koncertu gwiazdy. Dla fanów przygotowana została nie tylko płyta z utworami zaśpiewanymi przez Majkę, ale również film uwieczniający jej występ.

Zobacz też:

Zobacz wideo: LETNI x Majka Jeżowska x Snajpi w piosence "Kobiety mają jaja"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości