Gwiazdy

Maja Sablewska pokazała się nago. Stylistka zachwyca figurą: "Zniewalająco piękna"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Maja Sablewska rozgrzała Internet do czerwoności. Nagie zdjęcie stylistki podbija sieć, zbierając setki komentarzy fanów, którzy wyrażają swój zachwyt. Pod zmysłową fotką gwiazda opublikowała post z wyjątkowej okazji.

Maja Sablewska - ile ma lat?

Stylistka niejednokrotnie już zachwycała fanów swoimi wdziękami w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób. Nic zatem dziwnego, że każda fotka, na której gwiazda pokazuje ciało, cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Tym razem Maja wrzuciła do sieci rozbierane zdjęcie z wyjątkowej okazji. 5 kwietnia stylistka skończyła 41 lat. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę niesamowicie. Zresztą spójrzcie sami:

- Dzień 41. urodzin - czytamy.

Fani nie kryli zachwytu nad tym widokiem. Pod zdjęciem Mai pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • Zniewalająco piękna.
  • Wyglądasz jak dzieło sztuki. Jesteś niesamowita.
  • Niczym wino. Jestem pod wrażeniem - pełen sztosik. Maja, wszystkiego co najlepsze - zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń.

- Przy okazji tych urodzin warto też przypomnieć, że Maja jest z nami od wielu lat w show-biznesie. Teraz można powiedzieć, że na pierwszej linii, (...) ale kiedyś stała za karierami wielu gwiazd - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Jak Maja Sablewska dba o formę?

Maja Sablewska od wielu lat dba o swoją formę. Od ponad dekady nie je mięsa i pilnuje, by dziennie przyjmować około 1500 kcal. Ponadto ćwiczy minimum 3 razy w tygodniu. Temu właśnie zawdzięcza umięśniony brzuch i wysportowaną sylwetkę.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Maja Sablewska o byciu sobą

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości