Gwiazdy

Córka Magdy Steczkowskiej wyprowadziła się z domu. Wokalistka: "Taki prezent na Dzień Mamy mi zrobiła"

Gwiazdy

Magda Steczkowska i jej córka Zofia Królik nagrały wzruszający utwór pt. "Blisko Ciebie", który poruszył serca Polek i Polaków. O swojej relacji i współpracy opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN, a także specjalnie dla naszych widzów wystąpiły razem.

Magda Steczkowska o wyprowadzce córki

Magda Steczkowska i perkusista Piotr Królik mają trzy córki. Najstarsza z pociech, urodzona w 2002 r., – Zosia w Dzień Matki opuściła rodzinne gniazdo. - Taki prezent na Dzień Mamy mi zrobiła – zaśmiała się wokalistka. – To nie było tak, że powiedziałam - w Dzień Matki wychodzę już. Pa, pa. Wcześniej o tym rozmawialiśmy. Zresztą wyprowadziłam się 10 km od domu. Mama pierwszego dnia już była na kawce – dopowiedziała Zofia Królik.

Jak każda mama, piosenkarka wiedziała, że w końcu nadejdzie ten moment i się do niego przygotowywała. Zdradziła jednak, że wyprowadzkę córki gorzej zniósł tato. – On co dwie godziny: "Muszę zadzwonić do Zosi. Co ona tam robi?", a przecież ona jest bardzo samodzielna i zawsze była. Wcześniej śmialiśmy się z Piotrem - niech one już idą z domu, żebyśmy w końcu mieli czas dla siebie. Tak teraz, pomimo że mamy jeszcze Michalinę i Antoninę w domu, jest inaczej - wyjawiła Magda Steczkowska w Dzień Dobry TVN.

Jaką mamą jest Magda Steczkowska?

- Myślę, że jest taką mamą, jakim człowiekiem, czyli cudownym - rozpoczęła Zosia, po czym mama nie kryła wzruszenia i ja przytuliła. - Zanim znalazłam przyjaciółki, którym mogłam powiedzieć wszystko, to szłam do mamy. Później już trochę mniej i mamę to bardzo bolało – dodała. – Może nie bardzo, ale przeżywałam to, że powoli się oddala, a z drugiej strony wiedziałam, że to jest naturalne - podkreśliła Magda Steczkowska w Dzień Dobry TVN.

Magda Steczkowska i Zofia Królik - "Blisko Ciebie"

Co więcej, Zosia nie tylko 26 maja opuściła rodzinny dom, ale wtedy ukazał się również ich wspólny singiel. To Magda Steczkowska zaproponowała córce, by zaśpiewały razem, a Zosia bez problemu się zgodziła. – Byłam przekonana, że się nie zgodzi, bo nigdy się nie zgadzała , jeśli chodzi o jakiekolwiek występy. Nawet do końca nie wiedziałam, jak ona śpiewa. Podsłuchiwałam tylko pod drzwiami. Poszłyśmy do studia, otworzy buzię i zobaczymy, co będzie - wspominała wokalistka z uśmiechem na ustach.

Był to strzał w dziesiątkę. Osobisty utwór ukazujący rodzinną relację trafił w serca wszystkich. "Blisko Ciebie" zapowiada również nową płytę Magdy Steczkowskiej, która ukaże się jesienią. Posłuchajcie wzruszającego wykonania w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Bartosz Krupa/East News

Zobacz także:

Patchworkowa rodzina Gąsowskich. "Nie wiem, jak to się stało, że te dzieci tak się kochają, wspierają, pięknie o sobie mówią"

Oderwij dziecko od smartfona. Z pomocą przychodzą gry planszowe z całego świata

Kasia Moś w pierwszym wywiadzie z tatą. Jak im się współpracuje? "Najbardziej ujmujące było pierwsze zetknięcie na scenie"

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości