Gwiazdy

Córka Macieja Dowbora dorwała się do jego telefonu. Zdjęcie jest hitem sieci. "Ma fantazję"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Maciej Dowbor rzadko pokazuje dzieci na swoich profilach w social mediach. Tym razem zrobił wyjątek, ponieważ starsza z jego córek dała mu ku temu dobry powód. Dziewczynka bez pozwolenia zrobiła sobie zdjęcie telefonem taty. Musicie to zobaczyć.

Maciej Dowbor - rodzina

Dziennikarz jest mężem Joanny Koroniewskiej, z którą pobrał się 26 grudnia 2014 roku. Nie każdy jednak wie, że zanim powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą przez 11 lat. Poznali się w 2003 roku na planie jednego z seriali.

Joanna i Maciej po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 roku. Na świat przyszła wówczas ich pierwsza córeczka, Janina. Natomiast w 2018 roku urodziła się Helenka.

Maciej Dowbor pokazał córkę

Rodzice stronią od upubliczniania wizerunku dzieci. Jednak tym razem dumny tata zrobił wyjątek, choć... nie do końca. Janina bez pytania wzięła telefon Macieja Dowbora. Dziewczynka żyła chwilą i postanowiła ją uwiecznić. Nie trzeba było długo czekać na reakcję taty. Zdjęcie wylądowało w sieci.

- Kiedy twój telefon wpadnie w niepowołane ręce! Co mógł mieć autor tego zdjęcia na myśli?! Ma córeczka fantazję - czytamy we wpisie.

Fani wydawali się wyjątkowo rozbawieni widokiem górnej części twarzy córki Dowbora. W komentarzach czytamy: "Mi się wydaje, że na celu był jegomość w bieli ", "Myślę, że gwiazda drugiego planu była tym obiektem westchnień ", " Nie tatusia chciała pstryknąć, ale to ciacho na trzecim planie! Oj tata... ".

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska: Część moich koleżanek twierdzi, że każdy mężczyzna zdradza kobietę

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości