Gwiazdy

Łukasz L.U.C. Rostkowski zostanie tatą. "W jedną noc zmajstrowałem dwójkę dzieci"

Gwiazdy

W połowie grudnia Łukasz L.U.C. Rostkowski podzielił się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Kompozytor ogłosił, że wkrótce zostanie tatą. W sieci opublikował urocze zdjęcie z partnerką i przyznał, że spodziewa się Rebel Bąbla. Czy para wybrała już imię dla maluszka?

Łukasz Rostkowski zostanie tatą

15 grudnia Łukasz Rostkowski podzielił się z fanami szczęśliwą wiadomością. Kompozytor wkrótce zostanie ojcem. Obecnie jego partnerka Justyna jest w 23 tygodniu ciąży.

- Jest to absolutnie magiczny moment życia. Nie da się tego z niczym porównać. Jest szok, ale pozytywny. Bardzo tego chciałem – powiedział.

Mężczyzna nie ukrywa swojej radości. Jak przyznał, przez 15 lat zrobił bardzo dużo rzeczy, pracował nad setkami projektów, zagrał tysiące koncertów. Teraz naszedł najwyższy czas, aby się zatrzymać i zastanowić nad wieloma sprawami. Ciąża Justyny jest więc dla niego darem od losu i zwieńczeniem ostatnich szalonych lat. Łukasz zdradził, że w pierwszych miesiącach pragnie zająć się domowymi obowiązkami i pomóc ukochanej przy opiece nad maleństwem.

Wiem, że rok 2020 jest dla wielu ludzi bardzo trudny i przykry. Ja z miłości do tego, co robię, przez 18 lat nie potrafiłem się zatrzymać, dopiero ten rok mnie zatrzymał. Powiększyła się nasza rodzina. To była specyficzna sytuacja. W jedną noc zmajstrowałem dwójkę dzieci. Powstał festiwal i nasz Rebel Bąbel

– powiedział.

Łukasz Rostkowski – utalentowany kompozytor i producent muzyczny

Łukasz L.U.C. Rostkowski to wielokrotnie nagradzany kompozytor konceptualny, dyrektor artystyczny i producent, a także autor 15 albumów LP i wielu produkcji telewizyjnych i filmowych. Artysta na swoim koncie ma współpracę ze znanymi kompozytorami i animatorami, m.in. zdobywcami Oscarów Zbigniewem Rybczyńskim i Tomaszem Bagińskim. Warto także wspomnieć, że muzyka Łukasza "Sleepoholic" wykorzystana została w projekcie VR Carne y Arena, który nagrodzony został specjalnym Oscarem podczas 9. ceremonii wręczenia Nagród Gubernatora Akademii. Kompozytor jest także założycielem międzynarodowego Big Bandu "Rebel Babel Film Orchestra" oraz festiwalu Brasswood.

- W tym roku zaczęliśmy szalony festiwal w Sopocie – "Brasswood", który jest festiwalem muzyki akustycznej. Mieliśmy bardzo wiele przygód, żeby go rozpocząć. To była zerowa edycja – powiedział.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Polsko-włoskie święta rodziny Brunettich. "Wielkim zaskoczeniem było, jak wprowadziłam na wigilię opłatek"

Tradycyjny makowiec na święta. Ania Starmach zdradziła swój przepis. Pyszny i zjawiskowy!

Zapisy na szczepionki przeciw COVID-19. Minister Niedzielski podał termin

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości