Gwiazdy

Magia świąt w domu Ani Lewandowskiej. Kto jeszcze rozpoczął przygotowania?

Gwiazdy

Instagram/Anna Lewandowska

W tym roku gwiazdy postanowiły nieco szybciej wprowadzić do domu świąteczną atmosferę. W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia choinek, pięknie ozdobionych domów oraz bożonarodzeniowych wypieków. Kto rozpoczął już przygotowania?

Anna Lewandowska – świąteczny klimat

Anna Lewandowska w tym roku zapewniła swojej rodzinie świąteczny klimat już w listopadzie. Gwiazda ozdobiła dom pięknymi dodatkami, a także ubrała już bożonarodzeniowe drzewko. Duża, bogato zdobiona choinka stanęła w salonie.

Trenerka uwieczniła magiczne chwile na fotografii, a następnie podzieliła się zdjęciem w mediach społecznościowych. Przy okazji wyjaśniła, dlaczego tak wcześnie w jej domu zaczęły pojawiać się ozdoby.

- Zdjęcie z choinką… W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale… czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę. A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju, szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki. Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej, jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzane wino. PS. Te święta będą piękne i długie jak…

- wyjaśniła.

Katarzyna Zielińska – przebrała się za renifera

Świąteczna atmosfera zagościła również u Katarzyny Zielińskiej. Choć w domu gwiazdy nie widać jeszcze dekoracji, aktorka znalazła inny sposób na inaugurację sezonu. Kasia opublikowała w sieci uroczy filmik, na którym przebrana za renifera gra z dziećmi w gry.

- Czas przygotowań do świąt uważam oficjalnie za otwarty. Moje dzieciaki oszalały. Ja też – przyznała Katarzyna.

Małgorzata Rozenek-Majdan – pierwsze święta Henryczka

Mimo pandemii tegoroczne święta dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będą wyjątkowe. Rodzina w powiększonym o małego Henryka składzie zasiądzie do wspólnego stołu. Gwiazda w jednym z postów zamieszczonych na Instagramie zdradziła, że już nie może doczekać się magicznych chwil w gronie bliskich. Niebawem rozpocznie także dekorowanie domu, tak, aby na początku grudnia dom rozbłysnął lampkami i pięknymi ozdobami.

Już niedługo święta. Dosłownie nie mogę się ich doczekać. Henrysia pierwsza. Od początku grudnia zacznę dekorować dom, żeby wszystko było gotowe na mikołajki

- zdradziła.

W wielu miejscach rozpoczęły się przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Pizzeria z Neapolu z tej okazji przygotowała specjalny projekt. Pracownicy restauracji zrobili szopkę z pizzy.

Zobacz także:

Rekordowy Black Friday w Polsce. Jakich okazji szukamy?

Jest trzecia szczepionka na koronawirusa. "Niewiarygodnie ekscytująca wiadomość"

Skrajnie zaniedbane psy w pseudohodowli. Właścicielką jest weterynarz

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości