Gwiazdy

To jest forma! Lara Gessler imponuje płaskim brzuchem po ciąży

Gwiazdy

Lara Gessler niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Restauratorka właśnie pochwaliła się na Instagramie swoją figurą po ciąży. Aż trudno uwierzyć, że od porodu minęły zaledwie trzy miesiące! Zobaczcie sami.

Lara Gessler pokazuje ciało po ciąży

Lara Gessler i Piotr Szeląg pod koniec października przywitali na świecie swoją córeczkę. Lara - aż do rozwiązania - publikowała zdjęcia i relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Udzielała cennych porad przyszłym mamom i zdradzała fanom swoje spostrzeżenia na temat ciąży.

Teraz Gessler pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie. Mimo że od narodzin małej Neny minęły zaledwie trzy miesiące, to celebrytka już może się pochwalić szczupłą sylwetką i płaskim brzuchem. Jak się prezentuje córka najsłynniejszej polskiej restauratorki? Zobaczcie sami!

Lara Gessler

Fani zachwyceni wyglądem Lary Gessler

Lara Gessler odpoczywa z rodziną w Hiszpanii. Co chwilę publikuje urocze zdjęcia z wyjazdu. Fotografie wywołują zachwyt wśród obserwujących.

- Wyglądasz cudownie odkąd zostałaś Mamą, zawsze uważałam Cię za niezwykle kobiecą, ale teraz... WOW! Dużo zdrówka dla całej Trójki! - napisał ktoś pod postem zamieszczonym przez celebrytkę.

Celebrytka chwali się w mediach społecznościowych nie tylko zgrabną sylwetka, ale także chętnie pokazuje zdjęcia córeczki. Oto, jak wygląda mała Nena!

Lara Gessler została mamą!

Zobacz także:

Ola Petrus po hejcie opuściła social media. Teraz zdecydowała się na powrót: "Zalała mnie fala miłości"

Dramatyczny apel Mariusza Czajki. Pogrążony w żałobie aktor nie ma za co pochować matki

Weronika Marczuk świętuje pierwsze urodziny córki. Zdradziła, że mała Ania już mówi do niej "mammma"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości