Gwiazdy

Magda Gessler zszokowana brudem w restauracji: "Śmierdzi g...em, nieprawdopodobny syf"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Magda Gessler podczas "Kuchennych Rewolucji"

"Kuchenne rewolucje" to program, który zmienił kulinarną mapę Polski. Magda Gessler - dzięki swoim wskazówkom i radom - pomaga właścicielom uratować ich restauracje i sprawić, by zyskali kolejnych zadowolonych klientów. Jednak lokal, który odwiedziła podczas nagrywania 300 odcinka, sprawił, że była w szoku. Podczas wizyty w kuchni nie przebierała w słowach, a nagranie zamieściła w sieci.

Magda Gessler pokazuje brudną kuchnię

Magda Gessler to bardzo doświadczona restauratorka. Podczas nagrywania "Kuchennych rewolucji" widziała wiele lokali, więc mało co potrafi ją już zadziwić. Jednak to, co zobaczyła w tłusty czwartek, spowodowało, że się mocno zdenerwowała. Kuchnia restauracji, w której miał powstać kolejny odcinek programu, była tak brudna, że postanowiła uwiecznić to na nagraniu, a filmik opublikowała na Facebooku.

- NIE DLA WRAŻLIWYCH, nie dla delektujących się pączkami!!!!! # ja miałam swój tłusty czwartek .. 300 setny odcinek... przed tym was pragnę ochronić... dzieje się to teraz!!! #mg - napisała Magda Gessler.

Na nagraniu widać niesamowicie zaniedbana kuchnię: lepiącą się od brudu podłogę, zapuszczoną umywalkę, kontakty i umazane podejrzaną substancją ściany. Całości towarzyszy unoszący się w powietrzu fetor, o czym poinformowała autorka nagrania:

- Tu śmierdzi jeszcze g..em, a - nie owija w bawełnę Magda Gessler.

- Nie wiem, dlaczego nikt nie ma powonienia, ma to gdzieś, dlaczego nas częstują czymś takim, biorą za to jeszcze pieniądze - słyszymy w nagraniu.

"Kuchenne Rewolucje" - nagranie w brudnej kuchni

Prowadząca program przyznaje, że czegoś takiego nie widziała od lat.

- Jest to jedna z najgorzej zaświnionych, zas...ych kuchni. Nie możecie się do niczego dotknąć, jesteś narażony, że się umażesz czymś, co jest między kloaką a starym tłuszczem trującym, rakotwórczym. Tak samo jest wszędzie, w każdym zakamarku. Po prostu nieprawdopodobny syf - ocenia nie kryjąc obrzydzenia Magda Gessler.

Czy w związku z tym będzie tam nagrywać kolejny odcinek?

- Myślę, że muszą tę kuchnię w nocy zbudować na nowo, żebym ja tu weszła - podsumowuje prowadząca "Kuchenne Rewolucje" dodając, że dla "chcącego nic trudnego".

Równie zbulwersowani, co Magda Gessler, byli internauci. Pod filmem zaroiło się od komentarzy.

  • Fuuuujjj. Jak można tak zapuścić kuchnię? Ludzie nie są świadomi tego, w jakich warunkach przygotowywane są ich dania, to jest przykre
  • Przeraziło mnie to. Nie obrzydziło, zwyczajnie przeraziło, że można aż tak zasyfić kuchnię. I to w restauracji, tam, gdzie powinno być czysto, tam gdzie klient płaci za smaczną kuchnię (...). Fakt, to jest największy syf w historii "Kuchennych rewolucji"
  • Szok. Uczyłam się w zawodzie kucharz, ale takiego syfu w życiu na oczy nie widziałam

- piszą widzowie.

"Kuchenne Rewolucje" - gdzie oglądać

Premiera nowego sezonu odbędzie się w TVN w czwartek 18 lutego o godz. 21:30. Wszystkie odcinki programu można oglądać na Player.pl

Zobacz też:

Magda Gessler przejęta słowami męża: "Zaskoczenie, wzruszenie"

Magda Gessler apeluje do osób na dietach. W tłusty czwartek "jedzenie pączków przynosi szczęście"

Pofolgowałeś sobie w tłusty czwartek? Te sposoby mogą ci pomóc poczuć się lżej - i lepiej

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości