Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz i Abelard Giza u Kuby Wojewódzkiego. "To będzie odcinek petarda"

Gwiazdy

Kolejny tydzień i kolejni goście. W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego zobaczymy aktorkę Sonię Bohosiewicz i komika Abelarda Gizę. Czy to będzie mieszanka wybuchowa? Wszystko na to wskazuje.

"Kuba Wojewódzki" – goście we wtorek 27.04.2021

Na informację, kto pojawi się w kolejnym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego, co tydzień z utęsknieniem czekają fani. Dziennikarz postanowił nie trzymać dłużej widzów w niepewności i ogłosił, że we wtorek, 27 kwietnia porozmawia z Sonią Bohosiewicz i Abelardem Gizą.

We #wtorek wywiad metodą #ustausta przeprowadzę z @soniabohosiewicz Kobieta dynamit? Niestety nie mogę tego napisać o @abelardgizaofficial bo od razu zapachnie państwem islamskim

– napisał na Instagramie Kuba Wojewódzki.

Fani i widzowie w komentarzach wyrażali swoje opinie dotyczące zaproszonych gości. Jak widać, nie mogą się już doczekać emisji programu.

Sonia Bohosiewicz u Kuby Wojewódzkiego

Soni Bohosiewicz nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka niedawno wydała niedawno płytę zatytułowaną "10 sekretów MM". Gwiazda nieustająco się rozwija, a na Instagramie pokazuje blaski i cienie swojego życia. O czy opowie w rozmowie z Kubą Wojewódzkim? Przekonamy się już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia.

Abelard Giza u Kuby Wojewódzkiego

Drugim gościem w programie popularnego dziennikarza będzie Abelard Giza - komik, stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Jest twórca programów stand-upowych "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie kapelusze", "Numer 3" i "Piniata" oraz serialu "Kryzys". To nie pierwszy raz, kiedy pojawi się u Kuby Wojewódzkiego. Jedno jest pewne – będzie ciekawie.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Sonia Bohosiewicz i jej ormiańskie korzenie. Zobacz też:

Zobacz też:

Kandydaci do Oscara 2021. Kto może otrzymać statuetkę? Oto najlepsi aktorzy

Kaniewska, Śmieszek, Sobolewska - co dzisiaj robią finaliści 9. edycji "Top Model"?

Dzień Ziemi według Herbuś, Cegielskiej i Sochy. "Ziemia nie należy do człowieka, człowiek należy do Ziemi"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości