Gwiazdy

Księżna Kate i książę William szukają pracownika. Sprawdź, jakie mają wymagania

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Współpraca z rodziną królewską dla wielu osób byłaby spełnieniem marzeń. Teraz jest na to szansa. Kate i William szukają bowiem nowego pracownika. Warunki, które musi spełniać, są bardzo ciekawe.

Kate i William szukają pracownika

Szukasz ciekawej pracy? To może być twoja szansa. Księżna Kate i Książę William na oficjalnej stronie Royal Household umieścili ogłoszenie o pracy. Książęca para szuka osoby, która idealnie sprawdzi się na stanowisku starszego specjalisty ds. komunikacji. Praca ta zajmie wybranej osobie 37 godzin tygodniowo. Co będzie należało do jej zadań?

Wybrany kandydat będzie ustalał i prowadził plany spotkań książęcej pracy, a także wspierał zespół w komunikowaniu o pozostałych działaniach księcia i księżnej. Osoba ta będzie także zaangażowana w kontakt z mediami i przekazywanie mediom wiadomości dotyczących księcia i księżnej, i ich rodziny

– napisano w ogłoszeniu.

Specjalne wymogi

Osoba ubiegająca się o przyjęcie na stanowisko proponowane przez Kate i Williama powinna spełniać kilka warunków. Przede wszystkim wymagana jest umiejętność komunikacji pisemnej dla różnych mediów, a więc pisanie zarówno komunikatów prasowych, jak i postów w mediach społecznościowych. Od kandydata lub kandydatki oczekuje się również kreatywnego myślenia, innowacyjnych pomysłów oraz świadomości rynku mediów i doświadczenia w obsłudze wydarzeń medialnych.

To jednak nie wszystko. Oprócz umiejętności zarządzania projektami i dobrej komunikacji ze współpracownikami kandydat musi być maksymalnie dyskretny, a poufne informacje zachowywać tylko dla siebie.

"Bitwa Braci" - Robert Lacey o konflikcie Williama i Harrego. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Britney Spears w doskonałej formie. Sieć obiegły czułe zdjęcia artystki z partnerem

Ikona stylu i ulubienica widzów. Małgorzata Kożuchowska kończy 50 lat: "Wiem, że dopiero się rozkręcam"

Oscary 2021. Zaskakujące stylizacje na gali. Jedna z artystek odebrała statuetkę w trampkach

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości