Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk wylądował w szpitalu. "Niestety i mnie dopadł COVID". Artysta prosi o modlitwę

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala po tym, jak zakaził się koronawirusem. Artysta w mediach społecznościowych opublikował niepokojący wpis. - Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę - poinformował.

Krzysztof Krawczyk walczy z kornawirusem

Krzysztof Krawczyk jakiś czas temu zaczepił się na COVID-19. Mimo to wokalista się zakaził. Muzyk obecnie przebywa w szpitalu, a jego żona jest na domowej kwarantannie, o czym poinformował w mediach społecznościowych:

- Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie - rozpoczął swój wpis.

Krzysztof Krawczyk w szpitalu

W dalszej części postu poprosił o uszanowanie prywatności oraz odniósł się do swojego kolegi po fachu - Andrzeja Piasecznego, który również jest hospitalizowany:

- Proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie. Jak poczuję się lepiej, zaraz się odezwę! Będzie was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! - zaapelował.

Fani Krzysztofa Krawczyka życzą powrotu do zdrowia

Pod postem fani i przyjaciele Krzysztofa Krawczyka życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia:

  • "Trzymaj się i oczywiście będziemy się modlić";
  • "Drogi panie Krzysztofie, szybkiego powrotu do zdrowia";
  • "Panie Krzysztofie, zatańczymy z panem jeszcze nie raz".

My również dołączamy się do tych życzeń.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Krzysztof Krawczyk - legenda polskiej sceny muzycznej

Krzysztof Krawczyk to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie wiele znanych i lubianych przebojów. Przypomnijmy, że od początku pandemii koronawirusa całkowicie ograniczył publiczne wystąpienia.

Zobacz wideo: Krzysztof Krawczyk 50 lat na scenie

Zobacz także:

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział nowe obostrzenia na Wielkanoc. Kiedy szczegóły?

Takiego duetu nikt się nie spodziewał. Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk nagrali razem piosenkę

Tak mało dzieci nie rodziło się od II wojny światowej. W ciągu roku populacja Polski obniżyła się o ok. 115 tys

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości