Gwiazdy

Takiego duetu nikt się nie spodziewał. Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk nagrali razem piosenkę

Gwiazdy

Takiego duetu nikt się nie spodziewał. Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk nagrali razem piosenkę

"Psie łzy" – taki tytuł ma singiel, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. Piosenkę zapowiada niezwykły duet – Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk.

Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk - "Psie łzy"

To może być prawdziwa bomba. Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk nagrali razem piosenkę. Singiel "Psie łzy" będzie miał swoją premierę już 30 marca 2021 roku, o czym artyści poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zapowiedź premiery nowej piosenki zainteresowała zarówno fanów Urbańskiej, jak i zwolenników Maleńczuka. Wszyscy podkreślają, że nie spodziewali się takiej współpracy

Mieszanka Wybuchowa! Uwielbiam i czekam z niecierpliwością.
Takiego duetu się nie spodziewałam! Czekam niecierpliwie.
Bombowe połączenie!

- czytamy w sieci. 

Natasza Urbańska i Maciej Maleńczuk w duecie

Nie wiadomo jeszcze, czy duet Urbańska - Maleńczuk to zapowiedź większej współpracy artystów. Ostatni album Macieja Maleńczuka pt. "Klauzula sumienia" ukazał się w październiku 2020 roku. Z kolei Natasza Urbańska przygotowywała materiał na nową płytę w czasie pandemii.

 - Nie chcę się poddawać temu wszystkiemu. Na przekór i pogodzie, i pandemii, staram się mobilizować. Chcę wykorzystać ten czas na nagranie płyty, na którą pewnie normalnie nie miałabym czasu. Staram się nie zmarnować tego czasu – mówiła jakiś czas temu Natasza Ubrańska w programie "UWAGA!" TVN. Piosenka z Maleńczukiem prawdopodobnie pojawi się na nowym albumie wokalistki.

Zobacz wideo: Natasza Urbańska w piosence "Ile"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
81
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0