Gwiazdy

Krzysztof Cugowski w swoim górskim schronieniu. „Mam nadzieję, że doczekamy momentu, kiedy wróci normalność”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Krzysztof Cugowski wraz z małżonką i najmłodszym synem obecny czas spędzają w górskim domku, z którego można podziwiać całe Tatry. Jak muzyk odnajduje się w obecnej sytuacji i co z jego jubileuszową płytą? O tym opowiedział w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Cugowscy w górach

Czas pandemii Krzysztof Cugowski spędza w domku w górach, za którego oknem rozpościera piękny widok na całe Tatry. Wokalista cieszy się towarzystwem żony oraz najmłodszego syna Krzysztofa, który w marcu przyjechał z Anglii na kilkudniowe odwiedziny do rodziców. Został na dłużej ze względu na obecną sytuację wywołana koronawirusem. Cała rodzina na szczęście jest zdrowa i ma się dobrze. Liczy też na szybki powrót do normalności.

Ja jestem już w takim wieku, że ja się byle czego nie obawiam i przeżyłem różne rzeczy, to mam nadzieję, że przeżyję i to. Oczywiście należy uważać. (…) Mam nadzieję, że doczekamy momentu, kiedy wróci normalność

- powiedział Krzysztof.

Premiera płyty Krzysztofa Cugowskiego

Krzysztof Cugowski już jakiś czas temu zapowiadał jubileuszowy album „50/70 Moje najważniejsze”. Ma on podsumować 50 lat, jakie wokalista spędził na muzycznej scenie. Data była dwukrotnie przekładana i została ostatecznie ustalona na 8 maja. Wydawnictwo będzie dostępne w formie krążka CD oraz winylu.

Premiera była przekładana już dwa razy, ale ostateczna premiera ustalona jest na 8 maja. Podobno będą już otwarte sklepy (...), ale można tę płytę kupić w sklepie internetowym, w tak zwanej "sieci"

- zachęcał wokalista.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości