Gwiazdy

Zwycięzca "Hotelu Paradise 3" pokazał zdjęcie ze swoją "dziewczynką". "Wygląda, jakbym ją dusił z miłości"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Krystian Ferretti

Krystian Ferretti i jego ukochana, Oliwia Czajka, od jakiegoś czasu cieszą się obecnością nowego domownika. Para zdecydowała się wziąć pod opiekę długowłosą kotkę brytyjską. Zwycięzca programu "Hotel Paradise 3" opublikował w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z pupilem, wprawiając tym samym w zachwyt internautów.

Krystian Ferretti pochwalił się nowym domownikiem

W życiu zwycięzcy programu "Hotel Paradise 3" ostatnio sporo się dzieje. Kilka miesięcy temu ulubieniec widzów zdecydował się zamieszkać ze swoją dziewczyną, Oliwią Czajką, wywołując tym samym nie lada sensację w sieci. Fani z radością przyjęli informację o szczęściu uczestnika show, jednak z nadejściem wiosny zaskoczyła ich kolejna nowina. Okazało się, że Krystian Ferretti i jego ukochana postanowili przyjąć pod dach nowego członka rodziny.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Kotka o imieniu Charlotte błyskawicznie podbiła serca internautów, ale jej nieprzeciętny urok nie pozostaje też obojętny właścicielom. Najlepszym tego dowodem jest urzekające zdjęcie, które znalazło swoje miejsce na instagramowym profilu zwycięzcy "Hotelu Paradise 3".

- Leniwa niedziela z moją dziewczynką. Kicia wygląda jakbym ją dusił z miłości. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia - napisał Krystian Ferretti pod fotografią, na której zapozował ze zwierzakiem.

Zobacz wideo: Zwycięzcy "Hotelu Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Źródło: Dzień Dobry TVN

Krystian Ferretti na zdjęciu z kotką

Weekendowy post zwycięzcy programu "Hotel Paradise 3" natychmiast zwrócił uwagę fanów. Długowłosa kotka brytyjska po raz kolejny doczekała się rozbrajających komplementów z ich strony. Nie zabrakło też komentarzy na temat niezwykłej więzi łączącej zwierzaka z właścicielami.

- "Bo nasze zwierzęta to członkowie naszych rodzin", "Piękne zdjęcie! Oczy pary bezcenne", "Wzrok misi bezcenny" - pisali internauci.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości