Gwiazdy

Daria Ładocha o kulisach programu "Mask Singer". "Przed porodem dzieci się tak nie denerwowałam"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kolejna gwiazda została zdemaskowana
Kolejna gwiazda została zdemaskowanaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

"Mask Singer" to najbardziej tajemniczy program stacji TVN. Znane i lubiane gwiazdy, ukryte pod niezwykłymi kostiumami, śpiewają wielkie przeboje. Grupa detektywów i widzowie mają za zadanie zgadnąć, kto jest pod maską. Tym razem z muzycznego show odpadła Wiedźma. W Dzień Dobry TVN, kryjąca się za jej kostiumem Daria Ładocha opowiedziała o kulisach programu.

"Mask Singer" - Daria Ładocha jako Wiedźma

W muzycznym show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, sportowcy czy dziennikarze. Ich tożsamość jest jednak ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Na scenie występują zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet potrawy. W poprzednich odcinkach zdemaskowano tort, pod którym ukrywał się Mateusz Banasiuk, następnie ośmiornicę, którą był Stefano Terrazzino, a później kolorowego potwora, w którego wcielił się Grzegorz Skawiński.

Teraz w 4. odcinku "Mask Singer" widzowie odkryli, kto nosił przebranie wiedźmy. Okazało się, że była to Daria Ładocha.

- Cała historia tego programu dzieje się w kulisach. Naprawdę jesteśmy odbierani w różnych miejscach, chodzimy przebrani w stroje, żeby nie można było nas rozpoznać, mamy dresy z napisem "nie mów do mnie", żeby się nie odzywać. To wszystko to jest absolutna tajemnica - powiedziała Daria Ładocha w Dzień Dobry TVN.

Kostium wiedźmy bardzo przypadł Darii do gustu. - Wiedźma może wszystko. To był taki strój "underdog", nikt go nie chciał. Ta wiedźma czekała na mnie, te wyłupiaste oczy - przyznała z uśmiechem Ładocha.

Daria Ładocha zachwyciła śpiewem

Daria Ładocha dała się poznać widzom jako znakomita kucharka. Mało kto wiedział, że kulinarna ekspertka potrafi tak świetnie śpiewać.

- Ja w ogóle nie śpiewam. To był mój pierwszy raz w życiu. Przed porodem dzieci się tak nie denerwowałam, bo wydawało mi się to bardziej naturalne, niż stanąć na scenie z mikrofonem, niż śpiewać. (...) Ale gdzieś to zawsze za mną chodziło. Mówię, że do 40-stki kucharka, po 40-stce piosenkarka - wyznała Ładocha.

Detektywi nie rozpoznali Darii po głosie. - Byłam Magdą Gessler, Gosią Ohme, Dorotką Wellman. Nikt mnie nie trafił. Po pierwszym odcinku internauci pod zdjęciami w komentarzach typowali, że to mogę być ja - dodała gwiazda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości