Gwiazdy

Edyta Herbuś w krótkich włosach. Fani zaskoczeni jej wyglądem: "Jak Greta Garbo"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś świętuje Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych artystyczny portret, do którego zapozowała w krótkich włosach. - Pięknie pani wygląda - napisała jedna z fanek.

Edyta Herbuś obchodzi Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca świętujemy Międzynarodowy Dzień Teatru, który został uchwalony w 1961 roku. Tego dnia do instagramowej galerii Edyty Herbuś - tancerki i aktorki - trafił nowy wpis. Gwiazda wyjaśniła w nim, za co kocha ten rodzaj sztuki.

Za to jak każda historia wdziera się w moje życie... Jak losy każdej z granych przeze mnie postaci przeplatają się z osobistymi doświadczeniami. Za równolegle idące procesy, które pomagają w zrozumieniu. Za godziny dyskusji o tym, co autor miał na myśli... i konieczność odgadywania, jaka wartość ze swoich przeżyć może być jeszcze tą dodaną

Zobacz wideo: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka

Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

W dalszej części aktorka zwróciła uwagę, że teatr miłuje również za to, że uczy pokory, bawi, wzrusza i uszlachetnia. Zmusza do wychodzenia ze swojej strefy komfortu i konfrontowania się z widzem, a "wszystkie wewnętrzne przeżycia i powściągliwość w ich pokazywaniu tworzą prawdziwą magię".

Edyta Herbuś zapozowała w krótkich włosach

Do postu Edyta Herbuś dołączyła czarno-biały portret, który został wykonany przez aktorkę Annę Oberc. Gwiazda zapozowała do niego w krótkich włosach i ustach podkreślonych szminką, a uwagę przyciąga jej wzrok.

Zobacz wideo: Warszawskie teatry dla Ukrainy

Warszawskie teatry dla Ukrainy
Warszawskie teatry dla Ukrainy Źródło: Dzień Dobry TVN

Fani tancerki są pod wrażeniem kreacji. "Bardzo interesująco", "Zniewalająco", "Pięknie Pani wygląda", "Przecudnie Pani wygląda w tych krótkich włosach" - czytamy. Niektórzy nawet doszukali się podobieństwa do kobiet, które zapisały się w historii. "Wygląda tu pani jak Greta Garbo, genialny kadr", "Taka Linda Evangelista" - brzmią wpisy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz wideo:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Foc Kan/Getty Images

Pozostałe wiadomości