Gwiazdy

Kim Kardashian i Kanye West znowu razem? Świat huczy o ponownej ceremonii zaślubin

Gwiazdy

Kim Kardashian i Kanye West nie schodzą z nagłówków prasy na całym świecie. W czwartek, 26 sierpnia na stadionie Soldier Field w Chicago muzyk zorganizował trzeci event zapowiadający płytę "Donda". Specjalnym gościem była... Kim Kardashian, z którą raper miał się rozwieść.

Rozstanie Kim Kardashian i Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w 2014 roku i stali się jedną z najpopularniejszych par na świecie. Małżeństwo nie stroniło od mediów, często pojawiając się na czerwonych dywanach. Wspólnie wychowywali córkę North (ur. w 2013 r. ) i syna Sainta (ur. w 2015 r.), a także dzieci, które urodziły wynajęte surogatki - córkę Chicago (ur. w 2018 r.) i syna Psalma (ur. w 2019 r.). Ich życie nie było jednak kolorowe.

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że Kanye West od lat zmaga się z chorobą dwubiegunową. Raper podobno unikał kontaktu z żoną oraz pociechami, a także oczerniał bliskich w mediach. Co więcej, para od dłuższego czasu nie spędzała czasu razem jako małżeństwo. Informator magazynu "E!" mówił: - Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło.

Kłopoty spowodowały, że w połowie lutego tego roku Kim Kardashian złożyła w sądzie pozew rozwodowy za przyczynę podając różnice nie do pogodzenia.

Kim i Kanye znowu razem?

Podczas premiery najnowszego albumu Kanye Westa pojawili się liczni goście, m.in. Marilyn Manson i DaBaby. Nie mogło zabraknąć również Kim Kardashian.

Gwiazda pojawiła się na scenie w sukni ślubnej. Chwilę później Kim i Kanye powtórzyli ceremonię zaślubin.

Jak podaje portal TMZ, para nie wróciła do siebie, ale i Kim, i Kanye twierdzą, że pozostaną rodziną na zawsze.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości