Gwiazdy

Katie Melua na koncertach w Polsce z nowym materiałem "Album No. 8"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Gratka dla fanów Katie Melua - doskonała brytyjska wokalistka już w październiku wystąpi w Polsce. Piosenkarka zagra w naszym kraju trzy koncerty. Publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje. To nie koniec niespodzianek!

Nowa płyta Katie Melua

16 października ukaże się nowy album "Album No. 8" który jest zwieńczeniem niezwykłego okresu artystycznego Katie. Głębokie, osobiste teksty, inspirowane pieśniami ludowymi ukazują, że artystka próbuje zdefiniować pojęcie prawdziwej miłości oraz odróżnić je od bajkowego wyobrażenia. Magicznego, intymnego klimatu nadają niezwykłe aranżacje smyczkowe, które nawiązują do kompozycji wybitnych producentów i artystów: Charlesa Stepney’a oraz Ramsey’a Lewisa. Wydawcą płyty jest wytwórnia BMG.

W związku z promocją płyty artystka przygotowała wiele atrakcji dla swoich fanów. W najbliższą niedzielę (13 września) odwiedzi studio Dzień Dobry TVN!

To nie koniec atrakcji. Przed premierą płyty zaprezentuje materiał z nowego wydawnictwa polskiej publiczności. Uczestnicy koncertu jako pierwsi będą mogli usłyszeć najnowsze nagrania Katie. W poniedziałek (14 września) zaśpiewa utwory z krążka "Album No. 8" w The Roof – The Warsaw Hub.

Posłuchaj nowego singla Katie Meluy "Your Longing Is Gone":

Katie Melua - koncerty w Polsce

Oczywiście nie zabraknie także znanych i lubianych przez fanów hitów.

Miejsca koncertów:

  • 7 października – Gdynia, Hala Gdynia
  • 8 października – Warszawa, Torwar
  • 9 października – Wrocław, Hala Orbita

Bilety na koncerty można nabyć w sieci eventim.

Organizatorzy wydarzeń zapewniają o bezpieczeństwie koncertów i zachowaniu niezbędnych norm sanitarnych w związku z Covid-19.

Uczestnicy koncertów zostaną poinformowani przed wydarzeniami drogą emailową o zasadach udziału w koncercie zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 35-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 7 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: "Nine Million Bicycles" czy "Perfect World". Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie!

Katie Melua w piosence "Bridge Over Troubled Water". Wokalistka zaśpiewała ją na scenie Dzień Dobry TVN:

>>> Zobacz także:

Tomasz Komenda oświadczył się na premierze filmu. "Na tej sali jest kobieta mojego życia, która nosi mojego syna"

Radosław Majdan przygotował wzruszającą niespodziankę z okazji rocznicy ślubu. Małgorzata: "Siedzę i płaczę"

Michał Urbaniak w ciężkim stanie. Hirek Wrona: "Jeśli ktoś w coś wierzy, to niech się pomodli"

Autor: Iza Dorf

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości