Katie Melua

  Katie Melua

  Niezwykle popularna w naszym kraju Katie Melua ponownie odwiedza Polskę. Tym razem artystka przyjechała promować swoją najnowszą płytę "Album No. 8", której premiera odbędzie się 16 października. Krążek ma być kwintesencją jej stylu, czyli łączyć elementy jazzu z muzyką klasyczną. O pracy nad płytą w czasie pandemii i planowanej trasie koncertowej Katie Melua opowiedziała w naszym programie.

  Gratka dla fanów Katie Melua - doskonała brytyjska wokalistka już w październiku wystąpi w Polsce. Piosenkarka zagra w naszym kraju trzy koncerty. Publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje. To nie koniec niespodzianek!

  Katie Melua wydała właśnie wyjątkową płytę. Album "In Winter" powstał we współpracy z gruzińskim żeńskim chórem. Mateusz Hładki wybrał się na spotkanie z artystką do jej rodzinnego domu w Londynie. Wiedzieliście, że wokalistka urodziła się w Gruzji? Zobaczcie jak wygląda jej dom i jakie ma plany na nadchodzące święta.

  Z brytyjsko-gruzińską artystką spotkał się w Londynie dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Katie pokazała Mateuszowi swój dom i miejsca, w których najlepiej pisze się jej teksty piosenek i tworzy muzykę. Całą rozmowę zobaczycie w programie Dzień Dobry TVN już w tę sobotę.

  Artystka z bólem i szumami w uchu zgłosiła się do lekarza, a tam okazało się, że w jej uchu... zamieszkał pająk! Jak dostał się do ucha piosenkarki? Czy mogła stracić słuch?

  Co najbardziej lubi w Polsce, czego możemy spodziewać się po jej nowej płycie i czy nagra jakiś utwór ze swoim chłopakiem? Z jedną z najpopularniejszych artystek w Europie, Katie Melua, spotkał się Ksawery Kalicki.

  Szwajcarsko–niemiecki duet BOY od kilku tygodni jest w trasie koncertowej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór, który może przypaść do gustu fanom takich artystów, jak Katie Melua czy Dido.