Gwiazdy

Katarzyna Zawadzka ma słabość do mody vintage. Najlepsze perełki znajduje w lumpeksach

Gwiazdy

Ubrania od "Dany" cieszyły się w Polsce ogromną popularnością. Natalia Wąsik planuje otworzyć muzeum kultowych zakładów ze Szczecina. Modą vintage inspiruje się również aktorka Katarzyna Zawadzka.

Vintage według Katarzyny Zawadzkiej

Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła Katarzyna Zawadzka. Aktorka nie ukrywa, że ma słabość do mody vintage, a ubrań bardzo często szuka w second handach. Jak wspomina, modą retro zainteresowała się jeszcze będąc nastolatką. Wtedy też zaczął krystalizować się jej styl.

- Ja w ogóle bardzo lubię uczestniczyć w tym procesie tworzenia postaci właśnie poprzez ubiór. Pamiętam, że jak w szkole teatralnej mieliśmy jakieś sceny, to pierwsze co miałam w głowie, to jak ta postać ma wyglądać. Biegłam wtedy do magazynów i szperałam w ubraniach albo przynosiłam rzeczy po babci lub wynalezione w second handach - mówi.

Katarzyna Zawadzka uczy świadomego kupowania ubrań

Gwiazda nie ogranicza się i kupuje zarówno męskie, jak i damskie ubrania. Często przerabia je i łączy z innymi elementami garderoby. Odzieży szuka nie tylko w second handach, ale również za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Od jakiegoś czasu sama prowadzi koncept "Conscious Wear". Na instagramowym profilu uczy sztuki świadomego kupowania ubrań. Jak słusznie zauważa, ograniczenie konsumpcjonizmu ma wiele zalet.

- Wydaje mi się, że kupowanie z drugiej ręki nie powinno być modą czy upodobaniem, ale koniecznością z racji na ochronę planety - tłumaczy.

Więcej o modowej pasji aktorki dowiesz się, oglądając materiał wideo.

Zobacz wideo: Katarzyna Zawadzka nosi ubrania z drugiej ręki

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości