Gwiazdy

Katarzyna Warnke pokazała swoją nietypową kuchnię. Fani: "Ma pani gust!"

Gwiazdy

Katarzyna Warnke, Kasia Warnke

Katarzyna Warnke uchyliła rąbka tajemnicy i zaprosiła fanów do swojego domu. Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Elle" i pokazała, jak mieszka. Poszczególne fotografie opublikowała na Instagramie. Na obserwatorach szczególne wrażenie wywarła niezwykła kuchnia.

Kuchnia Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego

Choć Kasia Warnke jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, do tej pory nie zdarzyło się, żeby pokazała, jak mieszka. Teraz zrobiła wyjątek dla magazynu "Elle", w którym zaprezentowała wnętrza mieszkania znajdującego się na Starej Ochocie.

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie kilka ujęć z sesji zdjęciowej, ale to jedno przykuło szczególnie uwagę fanów. Artystka pozuje na nim w kuchni - stoi boso na palcach i próbuje dosięgnąć jednej z szafek. Na pierwszy rzut oka widać, że wnętrze jest nietypowe i w idealny sposób łączy nowoczesność ze stylem retro.

Na podłodze położony jest parkiet, ścianę natomiast pokrywają drewniane meble w zabudowie. Ich fragment jest wycięty, co zostało wykorzystane, by stworzyć miejsce na blat. Na fotografii widać również długi, drewniany stół, przy którym stoją wygodne krzesła w odcieniu butelkowej zieleni oraz kwiaty - cięte lilie w wazonie oraz pokaźnych rozmiarów monstera.

- Jak sięgać, to wysoko. Kuchnia, która chciała być salonem - napisała Katarzyna Warnke.

Dodatkowo w hasztagach aktorka zdradziła, że samodzielnie zaprojektowała wnętrze. Fanów tym bardziej zachwycił ten design i na Instagramie pisali m.in. "Na początku myślałam, że to taki PRL-owski segment, a tu kuchnia. Extra to wygląda!", "Piękne wnętrze" czy "Wręcz mistrzowskie połączenie dwóch odcinków czasu, mianowicie klasycznej kiedyś podłogi i nowoczesnej kuchni, jakby w 'oldschoolowym' wydaniu. Ma Pani Gust!".

Jak mieszkają Kasia Warnke i Piotr Stramowski?

Aktorka pokazała również inne fragmenty swojego domu. Opublikowała w mediach społecznościowych ujęcia z korytarza, a także łazienki. Zaprezentowała ukochany kawałek kamienia pod prysznicem, a także zdradziła, że przechodząc obok lustra... zawsze lubi złapać się za pupę.

Podobają Wam się te wnętrza?

Katarzyna Warnke i jej teatralna kariera. "Pierwszą studentką, której dałem stopień celujący, była Kasia". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości