Katarzyna Warnke

  "Ma pozwolić im odpocząć i pomóc zapomnieć".

  Katarzyna Warnke udzieliła szczerego wywiadu i otworzyła się w temacie swoich związków. Okazało się, że kilkanaście lat temu aktorka została zdradzona. Jak się dowiedziała o niewierności ówczesnego partnera?

  Każdy rodzic doskonale zrozumie radość Katarzyny Warnke. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że wreszcie ma chwilę tylko dla siebie, a symbolem tego jest "odzyskany salon". Co w tym czasie robi jej córka Helenka?

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są jedną z najgorętszych par show-biznesu. Pochwalili się w sieci sensualnym, czarno-białym zdjęciem, które zachwyciło fanów i pobudziło ich wyobraźnię. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów.

  Z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolejny raz możemy brać udział w licznych licytacjach. W tym roku cegiełkę dołożyła także Katarzyna Warnke. Aktorka na szczytny cel przekazała swój… akt. Jak wygląda i ile warte jest to zdjęcie?

  Katarzyna Warnke w najnowszym wywiadzie poruszyła temat seksualności i otwartości w związku. Gwiazda zdradziła, że zdarza jej się rozmawiać o innych kobietach z mężem. Wyraziła też dość radykalną opinię na temat show biznesu.

  Katarzyna Warnke jest mamą dwuletniej Helenki. Aktorka kocha swoją córeczkę nad życie, o czym niejednokrotnie mówi w wywiadach. Obecnie obawiałaby się jednak zajść w drugą ciążę. Wszystko przez prawo aborcyjne w Polsce.

  Katarzyna Warnke, jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, nie stroni od trudnych tematów. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziała, jak wyglądała jej droga do samoakceptacji.

  Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke niejednokrotnie już wykazywali się dystansem do siebie. Zakochani wypoczywają na greckiej wyspie Mykonos, skąd raczą fanów bajecznymi widokami. Na ostatniej pocztówce z wakacji aktorka uchwyciła męża w dość dwuznacznym kadrze. Na co zwrócili uwagę internauci?

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z popularniejszych aktorskich par w polskim show biznesie. Małżonkowie właśnie pochwalili się zdjęciem z egotycznych wakacji. Zobaczcie sami, jak się bawią!

  Katarzyna Warnke uchyliła rąbka tajemnicy i zaprosiła fanów do swojego domu. Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Elle" i pokazała, jak mieszka. Poszczególne fotografie opublikowała na Instagramie. Na obserwatorach szczególne wrażenie wywarła niezwykła kuchnia.

  Kilka miesięcy po porodzie Kasia Warnke opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie wykonane w czasie, kiedy była w ciąży. Aktorka zachęcała do przeczytania wywiadu, w którym szczerze opowiedziała, jak czuła się w czasie połogu i co myśli o karmieniu piersią. Mówiła też o blaskach i cieniach macierzyństwa.

  "Hitem" w przenośni, ale i dosłownie. Po świetnie przyjętym coverze "Chcę ci powiedzieć" zespołu Maanam, Kasia wraz z tajemniczym DJ-em, z którym tworzy zespół Lupus And The Girl powróci z nowym, tym razem autorskim, numerem. Warnke udowadnia, że aktorstwo nie jest jedyną jej pasją.

  Kasia Warnke i Piotr Stramowski są parą od 2013 i pomimo upływu lat ich miłość nie słabnie. W jednym z niedawnych wywiadów opowiedzieli o tym, jak podsycają namiętność w związku i jak narodziny dziecka wpłynęły na ich relację. Przy okazji rozmowy zdradzili także imię swojej córeczki.

  Macierzyństwo po czterdziestce wciąż wzbudza kontrowersje. Jednak dzięki pogłębionej świadomości i rozwojowi medycyny na przestrzeni ostatnich lat stało się znacznie bezpieczniejsze. Które z polskich gwiazd nieco później zdecydowały się na urodzenie dziecka?

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są małżeństwem od 2016 i z biegiem lat ich miłość nie słabnie. Ostatnio aktor zamieścił na Instagramie piękne i zmysłowe zdjęcie żony, a pod nim napisał, co w niej kocha.

  Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem. Pod postem nie zabrakło jednak hejtu. Kasia, w przeciwieństwie do niektórych gwiazd, zdecydowała się na niego odpowiedzieć. Jej wpisy wywołają uśmiech na twojej twarzy.

  Piotr Stramowski, jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów, właśnie pokazał swoje zdjęcie sprzed lat, na którym... nie przypomina samego siebie. Axl Rose a może Keanu Reeves? Internauci nie mogą zdecydować się, do której gwiazdy aktor jest najbardziej podobny.

  Aktorka Katarzyna Warnke swoje ciało pokryła obraźliwymi hasztagami i tak przyszła na jedną z imprez. Czemu miał służyć ten performance? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę.

  Czy gwiazdy pozwalają sobie na przyjemności, po których mają wyrzuty sumienia? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dla niektórych grzeszną przyjemnością są odstępstwa od diety i słodkie wypieki, dla innych to czas, kiedy mogą robić to, na co mają ochotę.

  Aleksandra Domańska to pierwszoplanowa gwiazda najnowszego filmu "Podatek od miłości". Jak aktorka spędzi tegoroczne Walentynki? Kogo zaprosi tego dnia do kina? O plany na 14 lutego Aleksandrę Domańską zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sezon studniówkowy w pełni. Z tej okazji reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała gwiazdy, jak wspominają swoje studniówki. Okazuje się, że Edyta Herbuś tańczyła poloneza w pierwszej parze z dyrektorem szkoły, Aneta Kręglicka zadała szyku w małej czarnej uszytej przez mamę. Na jaką kreację postawiła Katarzyna Warnke?

  Na czerwonym dywanie trzeba wyglądać idealnie w każdym calu - nic nie uniknie czujmy oczom fotoreporterów i obiektywom ich aparatów. Co i czy w ogóle gwiazdy jedzą przed wielkim wyjściem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała o to Katarzynę Warnke i Hannę Lis.

  Każdy z nas ma swoje małe przyjemności. Czego nie odmawiają sobie gwiazdy i czy mają potem wyrzuty sumienia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Annę Muchę, Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Maję Sablewską, Michała Piróga, Katarzynę Warkne, Martę Wierzbicką, Magdalenę Frąckowiak, Dorotę Gardias i Joannę Przetawiekiwcz. A czego Ty nie potrafisz sobie odmówić?

  Kolorowa prasa i portale plotkarskie pełne są domysłów na temat powiększenia się rodziny Katarzyny Warnke i Piotra Stramowksiego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN postanowiła więc zaczerpnąć wiedzy u źródła. Spytała aktorkę czy faktycznie planuje ciążę. A może już w niej jest?

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Niektóre panie wiele czasu poświęcają na przygotowania do sylwestra. Czy tak samo jest w przypadku Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Katarzyny Warnke i Jessici Mercedes? Gdzie będą się bawić? Z Paniami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Filip Chajzer sprawdził czym różnią się "zakupowe oczekiwania" kobiet i mężczyzn. A dokładnie to: czego oczekują kobiety i .... ile oczekują mężczyźni. W studiu Dzień Dobry TVN o przedświątecznych, i nie tylko, zakupach rozmawialiśmy z Mateuszem Janickim, Katarzyną Warnke i Radosławem Liszewskim. Zobaczcie kto lubi spacerować po galeriach handlowych, a kto tego nienawidzi. Jak myślicie do której grupy należy Marcin Meller?

  Andrzejki to czas wróżb. Czy gwiazdy chodzą do wróżek, aby zapytać o swoją przyszłość? Z Anną Dereszowską, Agnieszką Woźniak-Starak, Katarzyną Warnke, Romą Gąsiorowską, Elżbietą Romanowską, Agnieszką Sienkiewicz, Patricią Kazadi, Leszkiem Stankiem i Anną Starmach rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.