Gwiazdy

"Stare pudło nigdy nie będzie młode". Katarzyna Glinka reaguje na obraźliwy komentarz

Gwiazdy

Wojciech Olszanka/East News

Katarzyna Glinka otrzymała od anonimowego internauty obraźliwy komentarz, który dotyczył jej wieku. Aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie. Napisała, co uważa o osobach, które celowo sprawiają innym przykrość.

Katarzyna Glinka odpowiada hejterowi

Znane osoby często płacą wysoką cenę za swoją rozpoznawalność. Muszą mierzyć się z negatywnymi opiniami na swój temat, które wygłaszają anonimowi internauci. Aktorka Katarzyna Glinka nie zamierza milczeć, gdy ktoś publicznie ją obraża. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, w którym napisała, co niedawno przeczytała na swój temat pod jednym ze zdjęć.

- Ostatnio ktoś, oczywiście z konta bez nazwy, napisał bardzo odkrywczy komentarz, jak mniemam pod moim adresem: "Stare pudło nigdy nie będzie młode" . Koniec wpisu. Bardzo wyczerpująca wypowiedź na ciekawe skądinąd zagadnienie - stwierdziła Glinka.

Choć aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, to jednak nie ma w niej zgody na to, gdy wypowiedź staje się hejtem. Podkreśliła również, że doskonale zna swoją wartość i nie bierze do siebie uwag od nieznanych osób.

- Wiecie, właśnie mijające lata, bo nie powiem, że już starość, powodują u mnie genialne poczucie spełniania swoich potrzeb oraz swoich pragnień. Jednocześnie dużo mniej czasu poświęcam na to, co powiedzą o mnie inni. Kocham ten stan - podkreśliła Katarzyna.

Fani wspierają Katarzynę Glinkę

Aktorka w swoim wpisie dodała, że nie wierzy to, iż anonimowi hejterzy, którzy sprawiają innym przykrość, to osoby, które lubią i akceptują samych siebie. Zdanie Glinki podzielają fani. W komentarzach okazali jej mnóstwo wsparcia.

"Całkowicie się z panią zgadzam! Obraźliwe treści płyną od nieszczęśliwych ludzi", "Ludzie zakompleksieni i bez własnych marzeń oraz celów, robią takie rzeczy. Niszczą marzenia innych, podcinają im skrzydła i wgniatają w błoto by być chociaż o 1 cm ponad nimi, wtedy są szczęśliwi i czują się spełnieni", "Pani Kasiu, to jest zdrowe podejście. Patrzymy w tym samym kierunku", "Piękna , nadal młoda i mądrze pisze..." - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Kasia Glinka buduje i urządza wymarzony dom

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości