Gwiazdy

Karolina Malinowska zażartowała ze swojego wieku. Pozuje w nietypowym miejscu

Gwiazdy

Projekt bez tytułu - 2021-08-03T075313.191_Easy-Resize.com.jpg

Karolina Malinowska jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek. Ze swoimi fanami na Instagramie podzieliła się refleksją o sobie i dawnej pracy. Teraz wróciła do pozowania w nietypowym miejscu, a efekt wzbudził zachwyt internautów.

Karolina Malinowska- kariera

Karolina Malinowska jest aktorką i modelką. Pracę w modelingu rozpoczęła bardzo wcześnie, już w wieku 15 lat. Spodobała się na tyle zagranicznym projektantom, że gościła na wybiegach w Paryżu, Mediolanie, Barcelonie i Nowym Jorku. Może się poszczycić niejedną okładką "Vogue’a". Brała udział w pokazach kolekcji najbardziej znanych domów mody: Prada, Dolce&Gabbana czy Calvin Klein. W 2003 zrezygnowała z kariery. Została prowadzącą kilku programów rozrywkowych TVN, a nawet zagrała epizodyczną rolę w "Niani". Wyszła za mąż za Oliviera Janiaka, para doczekała się trzech synów.

Karolina Malinowska o sobie

Prezenterka prowadzi Instagrama i regularnie publikuje swoje fotografie. Możemy odnaleźć tam między innymi zdjęcia rodzinne. Tym razem Karolina zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie na sianie. Fotografię opisała:

Pozowanie do zdjęć stanowiło dużą część mojego życia. Fajnie czasem do tego wrócić. Starsza Pani AKA Ja wspięła się na sianko.

Fani nie kryli zachwytów nad nowym zdjęciem i wiejską sielanką: "Piękna", "Wow, kolejne świetne zdjęcie. Jak poprzednio: krajobraz, kolory i przede wszystkim Pani", "Powroty w tym wypadku jak najbardziej na tak". Były też żartobliwe komentarze, takie jak: "brakuje mężusia na pachnącym świeżym sianku".

Zobacz także:

Olivier Janiak zaprosił Karolinę Malinowską na kawę. Dostał kosza na wizji

Olivier Janiak z żoną nad morzem. Fani odnieśli się do wyglądu Karoliny: "jak dziewczynka"

Oryginalne imiona dzieci gwiazd. Kto najbardziej zaskoczył swoim wyborem?

Zobacz wideo: Projekt Plaża. Karolina Malinowska

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości