Gwiazdy

Karolina Gruszka o życiu w czasie pandemii. „Trzeba znaleźć złoty środek, żeby nie zwariować w tym wszystkim”

Gwiazdy

Karolina Grusza to energiczna aktorka, którą widzowie mają szansę oglądać w serialu „Kod genetyczny”. Jak radzi sobie podczas domowej kwarantanny, jakie ma plany na przyszłość i co robi w wolnym czasie? Nam zdradziła odpowiedzi na te pytania.

Domowa kwarantanna – odpoczynek i obowiązki

Karolina Grusza czas pandemii spędza w domu w towarzystwie męża i córki. Dla całej rodziny jest to nietypowy i specyficzny czas. Jak przyznała aktorka, z jednej strony myśli o smutkach, jakie dzieją się na świecie, stara się współodczuwać z chorymi i docenia trud, jaki wkłada służba zdrowia, by pomagać wszystkim potrzebującym. Z drugiej strony traktuje domową kwarantannę jako czas dla najbliższych i relaks.

Dla mnie osobiście jest to rodzinny czas. Jest spokojniej, jest dużo czasu, żeby być razem ze sobą. Ja więcej medytuje, więcej uprawiam jogi. Jak każdy rodzic dziecka w wieku szkolnym, zamieniłam się trochę w nauczycielkę. Dużo czasu poświęcam na to, żeby zgłębić system nauczania i zobaczyć, w czym mogę dziecku pomóc

– powiedziała.

Mimo odpoczynku zarówno Karolina, jak i pozostali domownicy mają także swoje obowiązki. Zdaniem aktorki, we wszystkim trzeba znaleźć złoty środek, tak, aby nie zwariować.

Nauka jest bardzo ważna, ale trzeba w trudnym i dziwnym czasie, który dzieci tez odczuwają, zachować spokój

– powiedziała aktorka.

Koronawirus a plany zawodowe

Jak wiemy, panująca pandemia wpłynęła na pracę wielu mieszkańców Polski. W równie ciężkiej sytuacji znalazła się Karolina Grusza. Aktorka przyznała, że koronawirus mocno pokrzyżował jej plany zawodowe. Wszystkie teatry zostały zamknięte, spektakle odwołane. Obecnie pozostało tylko wierzyć, że niebawem to wszystko się zakończy i każdy wróci do normalności.

Zagadką pozostaje jednak odpowiedź na pytanie, czy nawet jeśli teatry, kina i muzea zostaną otwarte, to ludzie będą chcieli je odwiedzać? Zakorzeniony strach przed wirusem może znaczenie wpłynąć na wyniki sprzedaży biletów.

Myślimy razem z mężem, który też jest z tego środowiska, dramaturgiem, reżyserem, co by tutaj robić, gdyby to miało potrwać dłużej. Być może jest jakaś możliwość, żeby popracować w formacie online

- zdradziła.

Serial "Kod genetyczny"

Karolina odgrywając jedną z głównych ról w serialu „Kod genetyczny”, często spotykała się z zaczepkami na ulicy i pytaniami fanów o dalsze losy bohaterki. Niestety zarówno wiernym widzom, jak i nam nie chciała uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej fabuły. Pozostaje nam więc cierpliwie oglądać kolejne odcinki. A czy serial ogląda sama aktorka?

Ja dawkuje to sobie. Obejrzałam kilka odcinków, ale nie jestem tak na bieżąco, ale na pewno obejrzę. Są takie sceny, które bardzo chcę zobaczyć. Nie jestem pewna czy zadziałało to, co chciałam, żeby zadziałało.

- dodała Karolina.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości