Gwiazdy

Kamila z "40 kontra 20" zdradziła, czy zmieniała coś w swoim wyglądzie. "Wszystko jest dla ludzi"

Gwiazdy

40 kontra 20

Program "40 kontra 20" towarzyszył nam przez całe wakacje. Finał coraz bliżej, a jego bohaterowie zyskują coraz większą popularność. Jak Kamila zareagowała, gdy w sieci pojawiły się jej zdjęcia sprzed lat? Czy poddawała się zabiegom poprawiającym urodę?

Kamila z "40 kontra 20" o operacjach plastycznych

W programie "40 kontra 20" jedną z singielek, które walczyły o względy dwóch przystojnych kawalerów była Kamila Chojnacka. Niestety nie udało jej się dotrzeć do finału i opuściła Kretę wcześniej.

Niedawno do sieci trafiły jej stare zdjęcia, a internauci zaczęli rozpisywać się na temat tego, że Kamila poprawiała swój wygląd poprzez poddawanie się licznym operacjom plastycznym. Czy to prawda? - Stare zdjęcia są z etapu w moim życiu, kiedy nie byłam pewna siebie, miałam dużo kompleksów i musiałam się dopiero nauczyć, jak doceniać sama siebie. Teraz, gdy jestem starsza i widzę swoje zdjęcia sprzed lat, mam wrażenie, że wyglądam młodziej niż kiedyś . Przez lata zmieniłam swój tok myślenia o 180 stopni, zaakceptowałam i pokochałam siebie, i to było moim "zabiegiem medycyny estetycznej", który niby mnie tak zmienił - wyjawiła w rozmowie z dziennikarką portalu Plejada.pl.

Jak się okazuje, Kamila faktycznie zdecydowała się na operację, ale ma za sobą tylko jeden taki zabieg - chodzi o plastykę nosa. - Nigdy nie lubiłam swojego nosa. Przez całe życie była to jedyna rzecz, którą chciałam w sobie zmienić, więc pewnego dnia postanowiłam umówić się do kliniki i pozbyć się jedynej rzeczy, która utrudniała mi akceptację siebie w 100 procentach - podkreśliła.

Dodatkowo, uczestniczka "40 kontra 20" ma za sobą modelowanie ust. Czy na tym zakończy się jej przygoda z medycyną estetyczną? - Uważam, że wszystko jest dla ludzi i akceptuję siebie w 100 proc., ale jeśli za rok lub dwa wpadnie mi do głowy pomysł, że chcę w sobie coś zmienić, to to zrobię - zapowiedziała.

"40 kontra 20" - o programie

W tym programie najważniejsza jest miłość, a wiek schodzi na dalszy plan. Biorą w nim udział kobiety od 20. do 50. roku życia oraz mężczyźni w poniżej 30. oraz powyżej 40. roku życia. Widzowie poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Niemiecki odpowiednik "40 kontra 20" pt. "M.O.M – Milf or Missy" miał premierę w 2020 roku na platformie OTT JOYN. Jego oglądalność rosła z tygodnia na tydzień, stając się najchętniej oglądanym programem w historii serwisu.

Pierwszy odcinek "40 kontra 20" został wyemitowany 28 czerwca na antenie TVN7. Finał odbędzie się 23 sierpnia. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Czego w miłości i związku szukają kobiety po 40.? Uczestniczki "40 kontra 20" zdradzają

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: Plejada.pl

Pozostałe wiadomości