Gwiazdy

Józefina wraca z urokliwą kolędą. "Niech nic nie dzieli nas"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Józefina Lubieniecka w Dzień Dobry TVN wystąpiła z niezwykle klimatyczną kolędą - "Pod pierwszą z gwiazd". Chcecie poczuć magię świąt? Posłuchajcie, jak śpiewa Józefina.

Józefina Lubieniecka wraca na scenę

Anna Józefina Lubieniecka jest znana także pod pseudonimem Lari Lu. Przez trzy lata była wokalistką Varius Manx, występowała z Piotrem Rubikiem, śpiewała jako jako solistka oraz grała w teatrze Studio Buffo. Teraz wraca na scenę po długiej przerwie. Bogatsza o życiowe doświadczenia, dojrzalsza i bardziej świadoma siebie. W 2014 wydała pod pseudonimem solowy album "11". Jej nowe utwory łączą w sobie proste i wpadające w ucho melodie oraz eklektyczne aranżacje. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piękną kolędę "Pod pierwszą z gwiazd".

Twórczość Anny Józefiny Lubienieckiej

Choć wydała jeden album, w jej piosenkach nie brakuje akustycznych i różnorodnych barw, a gitarowe brzmienia mieszają się ze światem muzyki klasycznej czy vintage. Teksty są pełne tęsknoty, namiętności i uroku, a rzeczywistość miesza się z magią. Potwierdzeniem tych słów jest jej najnowszy utwór śpiewany z okazji Bożego Narodzenia. - W jasną noc znika mrok... - zaczyna Józefina. Posłuchajcie tego niezwykłego utworu.

Zobacz też:

Pamiętacie 12-letnią Kasię Żurawik? Sprawdziliśmy, co słychać u pierwszej polskiej uczestniczki Eurowizji Junior

Św. Mikołaj i Pani Choinka mają prezent dla domów dziecka. "Wystarczy napisać maila"

Premiery kinowe w 2021 roku. "Mamy dużo filmów, na które będziemy czekać"

Autor: Jola Marat

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości