Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz pokazała idealną figurę na zdjęciach z wakacji. Fani nie kryją zachwytu: "Kwintesencja kobiecości"

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i wybrała się na zagraniczny urlop. Wakacyjny nastrój zapewniają jej liczne atrakcje w jednym z ulubionych kurortów gwiazd na Lazurowym Wybrzeżu, Saint-Tropez. Gwiazda na bieżąco opowiada o kulisach podróży na swoim instagramowym profilu. Podzieliła się z fanami zdjęciami, na których widać jej szczupłą, wysportowaną sylwetkę.

Joanna Przetakiewicz na Instagramie

Joanna Przetakiewicz chętnie korzysta z mediów społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 450 tysięcy obserwatorów. Znana projektantka publikuje tam treści związane z pracą zawodową, ale nie stroni też od zdradzania szczegółów ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu gwiazda jest inspiracją dla wielu kobiet. Zachwyca swoją niespożytą energią i motywuje do zmiany trybu życia, opowiadając o tym, jak dba o urodę i kondycję fizyczną. Sport towarzyszy jej niemal codziennie, co doskonale widać na zdjęciach, które regularnie publikuje w sieci.

Na swoim instagramowym profilu Joanna Przetakiewicz często umieszcza też fotografie i relacje z zagranicznych podróży. Malownicze rejony, które odwiedza, budzą zachwyt fanów i zwykle wywołują dużo emocji. Tym razem gwiazda postanowiła wybrać się do Saint-Tropez.

Joanna Przetakiewicz na zdjęciach z wakacji

Pobyt na Lazurowym Wybrzeżu bez wątpienia służy projektantce, która chętnie publikuje relacje z urlopu w sieci. W postach opowiada o spędzanych we Francji długich, ciepłych wieczorach oraz o dobrym nastroju, który nie opuszcza jej ani na chwilę.

Gwiazda umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których widać jej idealną figurę. Ubrana w czarny kostium, gustowny kapelusz i okulary przeciwsłoneczne, zapozowała na jachcie, szeroko uśmiechając się do obiektywu aparatu.

Internauci od razu zareagowali na widok idolki w wakacyjnej odsłonie. Z zaangażowaniem komentowali jej perfekcyjną sylwetkę i elegancję, którą Joanna Przetakiewicz potrafi zaimponować nawet podczas beztroskiego urlopu.

"Figura boska, jak wszystko: mądrość, klasa, szyk i ten uśmiech", "Cudownie Pani wygląda", "Zachwycamy się tymi zdjęciami, przepiękne", "Kwintesencja kobiecości" - pisali fani pod zdjęciami.

Zobacz wideo: Joanna Przetakiewicz lansuje modę na pomaganie

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości