Gwiazdy

Koroniewska w Prima Aprilis zwraca się do krytyków. "Przesyłam zupełnie nową wersję siebie"

Gwiazdy

Joanna Koroniewska

Powinnaś być taka i taka, nie za chuda, nie za krągła, z dużym, ale i nie za dużym biustem - ileż to razy kobiety były wciskane w jeden konkretny kanon piękna? Przecież każda z nas jest inna. Tymczasem z krytyką i bezustannym ocenianiem spotykamy się codziennie. Czy nie lepiej po prostu być sobą? Najnowszy post Joanny Koroniewskiej to zadane wprost (choć z humorem) pytanie: jaka wersja siebie jest najlepsza? Ta naturalna - czy ta "poprawiona" zgodnie z opinią innych?

Joanna Koroniewska na Prima Apprilis

Co jak co, ale w Prima Aprilis humor zobowiązuje. Joanna Koroniewska zdecydowała się wykorzystać święto żartów do poruszenia ważnego tematu - wizerunku, samoakceptacji i słuchania się opinii innych. Jak sama napisała:

- Dla tych wszystkich, którym spędza sen z powiek moja waga, mały biust i parę innych "mankamentów", z okazji dzisiejszego, specyficznego dnia, przesyłam zupełnie nową wersję siebie! ???

W jakiej wersji zdecydowała się pokazać aktorka? - Przybrałam i nabrałam kształtów tu i ówdzie, no i oczywiście odjęłam sobie lat. ? - wyjaśniła. Rzeczywiście, "tu i ówdzie" widzimy pewne zmiany. Jest inaczej - czy to znaczy, że lepiej? O to samo pyta przekornie gwiazda: - Czy w tej wersji podobam się sobie bardziej??? Jeszcze się nad tym zastanawiam. A Wy jakie macie zdanie??

Joanna Koroniewska z humorem o "mankamentach"

Gwiazda przyzwyczaiła nas już do tego, że do życia podchodzi z dystansem i z humorem. Na zdjęciu wygląda oczywiście bardzo dobrze, ale chyba jednak przyzwyczajeni jesteśmy do jej dotychczasowego wizerunku. Podobnego zdania są zresztą jej fani:

- Dżizas Asia, niech się wszyscy "życzliwi" od Ciebie ODCZEPIĄ, mówiąc delikatnie. Wiem, że to irytuje. Buziaki.?Bądź sobą ❤️zawsze. ?

- ?? Nic nie zmieniaj!

- Naturalnie najlepiej ? Jesteś niepowtarzalna

- pisali. Okraszony humorem post Joasi Koroniewskiej jest dla nas ważną lekcją samoakceptacji. Najlepsza wersja wyglądu to ta, w której jesteśmy w 100% sobą.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Zobacz też:

Izabela Kuna na zdjęciu z dzieciństwa. "Ja nie płaczę, ja się śmieję"

Krzysztof Cugowski robi światową karierę. Dlaczego wcześniej nie chwalił się sukcesem? "Skromność jest złotem"

Aleksandra Szwed jest w ciąży? Aktorka pokazała zdjęcie z wyjątkowej sesji

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości