Gwiazdy

Izabela Kuna na zdjęciu z dzieciństwa. "Ja nie płaczę, ja się śmieję"

Izabela Kuna

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Izabela Kuna na zdjęciu z dzieciństwa. "Ja nie płaczę, ja się śmieję"

Izabela Kuna

Bartosz Krupa/East News

A Ty kim zostaniesz, gdy dorośniesz? - takie pytanie niejednokrotnie zadawano nam w przeszłości. Pamiętasz swoją odpowiedź? Gdy patrzymy na to zdjęcie Izabeli Kuny, zastanawiamy się, czy już wówczas mogła przeczuwać, jaką ścieżką kariery podąży. Spójrzcie tylko - ciekawe, czy rozpoznacie na nim aktorkę. 

Izabela Kuna w dzieciństwie

1 kwietnia w mediach społecznościowych zaczyna się robić zabawniej niż zwykle. Gwiazdy płatają nam figle, niektórzy stroją sobie żarty, inni dzielą się śmiesznymi anegdotami. Są i tacy, którzy z uśmiechem oddają się wspomnieniom. 

Do tej ostatniej grupy należy z pewnością Izabela Kuna. Jej ostatni post pełen jest radości i uroku - dziecięcego. Aktorka postanowiła pokazać jedno ze zdjęć z czasów, gdy była naprawdę malutka. Ma na nim wyjątkowo mało "primaaprilisową" minę. 

Izabela Kuna na zdjęciu z tatą

Jak wnioskujemy z załączonych hasthagów, czarno-biała fotografia została zrobiona na wakacjach. Iza Kuna jest na nim przedstawiona w objęciach taty. Na głowie ma bandanę, a w rączkach kurczowo ściska okulary przeciwsłoneczne. Choć za plecami dwójki widzimy morze, mina dziecka do najszczęśliwszych nie należy. Humorek dziewczynki został na nim uchwycony na lata. -  Postaw mnie na ziemi to Ci powiem, co będzie za 50 lat❤️ - napisała w opisie zdjęcia aktorka, po czym dodała po angielsku: - I AM NOT CRYING, I AM LAUGHING (pl. "ja nie płaczę, ja się śmieję"). Jeśli tak, to jest to naprawdę szeroki uśmiech.

A jak na zdjęcie zareagowali fani? W komentarzach nie szczędzili wyrazów rozbawienia, często wyrażanego za pomocą wymownych emotikonek "😂". Wiele osób było też zauroczonych urokiem osobistym dziewczynki, choć zdarzały się rozbawione uwagi. - To Pani tak beczy?😂😂😂😂 - spytała jedna z osób. A wy, rozpoznajecie na zdjęciu aktorkę znaną z "Nieobecnych"? 

Zobacz wideo: Pani profesor Iza Kuna

Zobacz też: 

Jak ozdobić dom na święta? Oto wielkanocne stroiki w szkle

Dzidzianna – najsłynniejsza krakowska wróżka. "Potrafiła dużo wyczytać z przeszłości"

"BrzydUla 2" Maciek wyjeżdża z kraju. Czy Ania dogada się z jego mamą?

Co sądzisz o tym artykule?
78
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0