Gwiazdy

Krzysztof Cugowski robi światową karierę. Dlaczego wcześniej nie chwalił się sukcesem? "Skromność jest złotem"

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski robi światową karierę. Dlaczego wcześniej nie chwalił się sukcesem? "Skromność jest złotem"

Krzysztof Chris Cugowski to najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego, frontmana i wokalisty grupy Budka Suflera. Kiedy trzy lata temu nastolatek gościł w naszym programie, mówił o swoich marzeniach, czyli karierze aktorskiej za granicą. Niedawno w mediach pojawiła się wiadomość, że Chrisa możemy zobaczyć w popularnym serialu. O szczegółach młody artysta opowiadał w Dzień Dobry TVN.

Kariera aktorska

Wydawać by się mogło, że droga zawodowa Chrisa będzie prostym wyborem – branża muzyczna. Tymczasem chłopak kilka lat temu zdecydował się rozpocząć studia na wydziale aktorskim. Skąd taki pomysł? Jak przyznał, miłość do kina zaszczepili w nim rodzice. Odkąd pamięta, co wieczór w domu cała rodzina zasiadała przed telewizorem i oglądała filmy. Co więcej, małego Chrisa zawsze bawiło wcielanie się w różne postacie i odgrywanie scenek z filmów. Rodzice zarazili go miłością do kina. Każdy wieczór kończył się wspólnym seansem filmowym. 

- Jak byłem mały, odgrywałem sceny z filmu sam ze sobą, i to mi zostało i pomyślałem, że może by tak to robić całe życie - wspominał.

Jak pomyślał, tak zrobił. Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego wyprowadził się do Anglii w wieku 17 lat. Po skończeniu szkoły naturalnym procesem była dla niego dalsza edukacja. Chris zdecydował się spełniać marzenia i podążył ścieżką aktorską.

- Jeśli chodzi o uczelnię, to w Anglii siedziałem od czasów liceum. Tam się zaaklimatyzowałem, to było naturalne przejście dalej, zmieniłem tylko miasto - powiedział Cugowski junior. 

Rola w znanym serialu

Niedawno media obiegła fantastyczna wieść. Chris Cugowski zagrał w jednym z najbardziej popularnych seriali. Produkcja "Bridgertonowie" świeci triumfy, a nowe odcinki obejrzały już 82 miliony ludzi na całym świecie. Choć serial ukazał się już w grudniu, Chris nie pisnął ani słowa. 

Skromność jest złotem, ale pewne rzeczy można opowiadać, bo to bardzo ciekawe doznania. Ciekawie być częścią projektu na taką skalę, to robi wrażenie 

– przyznał nasz gość. 

Chirs Cugowski na swoim koncie ma też rolę w dużych spektaklach i musicalach. Zagrał m.in. w sztuce "POSH", "Margaret of Anjou" i w musicalach "All Shook Up" z piosenkami Elvisa Presleya.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

12-letnia córka Wojciecha Cugowskiego odziedziczyła talent po ojcu i dziadku. Jej nagranie podbija internet

Wyjątkowa miłość Joanny i Krzysztofa Cugowskich. Muzyk zadedykował żonie utwór. "Trudno sobie wyobrazić życie bez niej"

Wojciech Cugowski rozpoczyna solową karierę. "Jestem podekscytowany i stremowany"

Co sądzisz o tym artykule?
101
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0