krzysztof cugowski

  Po dwóch latach od premiery krążka "50/70. Moje najważniejsze" Krzysztof Cugowski zaprezentował na naszej scenie nowy utwór "Panaceum". Tym samym wokalista zapowiedział nowy album. Co go uskrzydla, dodaje siły i czym jeszcze muzyk nas zadziwi?

  Mrozu to jeden z najbardziej popularnych polskich wokalistów, którego utwory podbijają listy przebojów. Cenią go nie tylko fani, ale także inni muzycy. Jaki jest prywatnie? Dlaczego w trakcie kariery postanowił wyszkolić się na fizjoterapeutę? Oto Kulisy Sławy Mroza.

  "Mamy taką małą zadymę".

  Krzysztof Chris Cugowski to najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego, frontmana i wokalisty grupy Budka Suflera. Kiedy trzy lata temu nastolatek gościł w naszym programie, mówił o swoich marzeniach, czyli karierze aktorskiej za granicą. Niedawno w mediach pojawiła się wiadomość, że Chrisa możemy zobaczyć w popularnym serialu. O szczegółach młody artysta opowiadał w Dzień Dobry TVN.

  12-letnia Weronika, córka Wojciecha Cugowskiego zaśpiewała piosenkę Eltona Johna "Can you feel the love tonight". Dumny ojciec postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych talentem swojej pociechy, a Sandra Hajduk zaprezentowała nagranie widzom Dzień Dobry TVN. Czy nastolatka pójdzie w ślady ojca i dziadka?

  Krzysztof Cugowski skończył niedawno 70 lat, z czego 50 poświęcił pracy artystycznej. Mimo to nie zwalnia tempa. Tworzy nowe projekty muzyczne i nagrywa kolejne płyty. - Wszyscy mi mówią: Ale pan się dobrze trzyma. A ja odpowiadam: Owszem, tylko już się puścić nie mogę – śmieje się pan Krzysztof.

  "Twoja łza" to utwór promujący ostatnią płytę Krzysztofa Cugowskiego "50/70. Moje najważniejsze", nagraną wspólnie z Zespołem Mistrzów. Nie jest to jednak zwykła piosenka, bo to dar muzyczny dla jego żony - Joanny Cugowskiej. Na naszych kanapach opowiedzieli o swoich uczuciach i kulisach powstania utworu, a na koniec muzyk zagościł na scenie Dzień Dobry TVN, by zaśpiewać go żonie i naszym widzom.

  To wyjątkowy rok dla Krzysztof Cugowskiego. Artysta obchodzi jubileusz 50-lecia pracy artystycznej, a 30 maja kończy 70 lat. Z tych okazji minister kultury i dziedzictwa narodowego złożył wokaliście życzenia i przyznał mu wyróżnienie za jego dokonania.

  Na zaproszenie Województwa Lubelskiego są w Kazimierzu nad Wisłą Krzysztof Cugowski i Witold Paszt, którzy wychowali się i mieszkają na Lubelszczyźnie. Za co kochają ten region? Z muzykami wspominaliśmy także zmarłą dziś rano Korę. Jak wspominają artystkę?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Krzysztof Cugowski w piosence "Memu miastu na do widzenia". Jak Wam się podoba?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Krzysztofa Cugowskiego z synem Krzysztofem. Starszych synów Wojciecha i Piotra doskonale znamy jako zespół "Bracia". Czy głos jest cechą dziedziczną w rodzinie Cugowskich? Czym zajmuje się Krzysztof Junior? Czy zamierza pójść w ślady ojca i chce występować na scenie, czy wręcz przeciwnie?

  Wokalista Marcin Czerwiński to człowiek orkiestra. Potrafi naśladować innych wokalistów. W studiu Dzień Dobry TVN dał próbkę swoich możliwości i zaśpiewał głosem Krzysztofa Cugowskiego i Erosa Ramazzotti. A na naszej scenie wykonał swoją piosenkę "Szukamy siebie". Jesteśmy pod wrażeniem, a Wy?

  Piotr, Krzysztof i Wojciech Cugowscy wyruszyli we wspólną trasę koncertową. Ich zespół nazywa się... Cugowscy. Czy "jadą" na nazwisku? Czym ich wspólny projekt różni się muzycznie od Budki Suflera i Braci? Jak wyglądają rodzinne trasy koncertowe? O tym opowiedzieli Cugowscy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Krzysztof Cugowski oraz jego synowie Wojciech i Piotr postanowili połączyć muzyczne siły i nagrać wspólnie płytę zatytułowaną Zaklęty krąg. Panów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać ich, jak doszło do tej współpracy, jak wygląda ich życie, kiedy schodzą ze sceny po koncercie.

  Byliśmy na planie teledysku Braci Cugowskich do piosenki "Zaklęty krąg". Bracia do współpracy zaprosili swojego tatę Krzysztofa. Dlaczego Wojciech i Piotr zdecydowali się na wspólną płytę z ojcem dopiero teraz? Czy między braćmi dochodzi do spięć w czasie pracy? Jak Krzysztofowi Cugowskiemu pracuje się z synami?

  Krzysztof Cugowski podczas rozmowy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską potwierdził, że z końcem tego roku Budka Suflera kończy karierę. Co zamierza robić po zakończeniu działalności zespołu?

  Wiele osób zostawia przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę. A jak jest w przypadku gwiazd i pary prezydenckiej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Anna Komorowska, Kayah, Ania Rusowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Cugowski, Stanisław Sojka

  Na scenie Dzień Dobry TVN Budka Suflera wykonała utwór "Takie tango" , które okazuje się być ostatnim. Bowiem Budka Suflera kończy działalność i udaje się w ostatnią trasę koncertową. Wasz ulubiony utwór Budki? Piszcie w komentarzach!

  Grają razem ponad czterdziestu lat. Wydaje się, że byli z nami od zawsze. Czy to już naprawdę ostanie tango Budki Suflera? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Romuald Lipko - instrumenty klawiszowe i kompozytor „Budki Suflera”, wokalista Krzysztof Cugowski oraz Tomasz Zeliszewski - perkusista „Budki Suflera”. Dlaczego trzeba ustąpić miejsca młodym, skoro "starzy" dają sobie świetnie radę? Giganci polskiego rocka opowiedzieli w Dzień Dobry TVN, dlaczego kończą działalność, ale nie karierę - bo tę już mają do końca świata. I jeden dzień dłużej :)