Gwiazdy

Jennifer Lopez zdradziła rodzinną tajemnicę. Dotyczy ona zmiany płci. Artystka opublikowała w sieci wideo

Gwiazdy

x-news

Jennifer Lopez opublikowała w sieci wideo, na którym zdradza jedną z rodzinnych tajemnic. Artystka wyznała, że dziecko jej siostry zmieniło płeć. - Chodzi o zaakceptowanie zmian i wyzwań z miłością. Kiedy to robimy, wszystko jest możliwe - powiedziała gwiazda.

Jennifer Lopez zdradziła rodzinną tajemnicę

Jennifer aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Artystka w czasie pandemii jeszcze bardziej dba o swoje ciało, a wielogodzinne treningi na siłowni relacjonuje na Instagramie. Oprócz lekkich i zabawnych postów wokalistka w sieci porusza także istotne i ważne dla niej tematy. Niedawno J.Lo opublikowała fragment filmu "Draw with me", który opowiada historię młodej osoby przechodzącej zmianę płci.

Film może mieć ogromny wpływ na tych z nas, którzy go oglądają i doświadczają tego, przez co przechodzi Brendon i jego rodzina w czasie akceptacji i zmiany

- podkreślała Lopez.

Artystka zwróciła uwagę na relacje z rodziną, a także pomoc najbliższych. Jak się później okazało, gwiazda sama jest świadkiem przemiany swojej siostrzenicy. Lopez nagrała także wideo, na którym opowiada o rodzinnej tajemnicy. Córka jej siostry Rebecca została Brendonem.

To historia, która jest mi bardzo bliska, ponieważ jest to sprawa rodzinna. Chodzi o zaakceptowanie zmian i wyzwań z miłością. Kiedy to robimy, wszystko jest możliwe. Jest dla mnie ważna dlatego, że Brendon jest dzieckiem mojej siostry

- dodała gwiazda.

Fani pod wrażeniem

Internauci pod filmem gwiazdy pozostawili wiele komentarzy. Fani pochwalili piosenkarkę i jednogłośnie przyznali, że takie posty są w dzisiejszym świecie bardzo potrzebne. Zwracają one uwagę na to, jak ważne jest wsparcie i zrozumienie osób, które mierzą się z takim problemem.

Cieszę się, że udostępniłaś ten materiał. To ważne, by o takich sprawach mówić głośno

- czytamy pod nowym postem gwiazdy.

Zmiana płci, nieudana próba próba samobójcza i... powrót do boksu. Były promotor Lennoksa Lewisa wraca jako kobieta, by prowadzić Cathy McAleer.

Zobacz także:

31-latka jest mamą jedenaściorga dzieci, a chce mieć ich 15: "Mam nadzieję, że urodzę jeszcze dziewczynkę"

Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska wkrótce zostaną rodzicami. Przyjaciółka pary zdradziła płeć dziecka

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości