Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Mikołaj pokłóci się z Szahirą. Trafi w jej czuły punkt

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Rozmowa Eweliny i Anastazji
"Hotel Paradise 6". Rozmowa Eweliny i Anastazji
wideo 2/3

W 13. odcinku "Hotelu Paradise" negatywne emocje wezmę górę. Wieczorna impreza w rajskiej willi wymknie się spod kontroli, a między Mikołajem i Szahirą dojdzie do ostrej wymiany zdań. Uczestnicy w parach podejmą ważne decyzje. Kto najbardziej na tym skorzysta?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 13. odcinku?

W poprzednim odcinku programu Angelika musiała zdecydować, który z panów zostanie jej nowym partnerem. Miała do wyboru Grześka albo Igora. Postawiła na tego pierwszego, więc drugi pożegnał się z programem. Anastazja źle zniosła odejście z show swojego chłopaka.

W 13. epizodzie show mieszkańcy hotelu wezmą udział w mrocznej imprezie i przebiorą się za upiory. W pewnym momencie szampańską zabawę przerwie konflikt. Mikołaj nie będzie szczędził Szahirze przykrych słów. Wywiąże się między nimi ostra dyskusja, za którą później trzeba będzie przepraszać.

Ewelina zwierzy się Anastazji, że znów poróżniła się z Grześkiem. - Pokłóciliśmy się. Ja już mam dość, k***a. Powiedziałam mu parę słów. Nie będę z nim rozmawiać, bo to jest żałosne po prostu. On ma swoją wersję nagle i wpierdziela mi coś, czego nie powiedziałam. On jeszcze mówi, że ma rację - wyzna Ewelina.

Czy bohaterom "Hotelu Paradise" uda się zażegnać spory i dojść do porozumienia? Na koniec odcinka panowie i panie wezmą udział w zadaniu. Jakie będą tego konsekwencje? O tym przekonamy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości