Gwiazdy

Kim są nowi uczestnicy "Hotelu Paradise"? Piękna tancerka i pracownik salonu samochodowego

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" byli zaskoczeni, że do programu dołączyła aż dwójka nowych singli. Piękna blondynka o imieniu Olivia szybko wpadła w oko chłopakom. Z kolei przystojny Mateusz podbił serca pań, które nie do końca czują się pewnie w swoich parach. Robi się naprawdę gorąco, bo zbliża się Rajskie Rozdanie. Jedno jest pewne - single sporo namieszają i rozbiją pary.

"Hotel Paradise 5". Olivia Gruszecka

22-letnia Olivia jest tancerką, od lat trenuje hip-hop i new age. Określa siebie jako konkretną i twardo stąpająco po ziemi kobietę. Nie toleruje obojętności i braku szacunku do drugiego człowieka. Jest dumna ze swojej nieustępliwości i dążenia do celu. Ma wysokie mniemanie na swój temat. To może nie spodobać się jej konkurentom z programu.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Olivia nie ukrywa, że trudno się zakochuje i jest długodystansowcem. Na swoim koncie ma dwa poważne związki, a singielką jest od ponad roku. Wyjechała do Holandii za miłością, a do Polski wróciła ze złamanym sercem. Postanowiła się nie poddawać w szukaniu drugiej połówki. By z dobrą energią wejść w nową relację, potrzebowała detoksu - zero randkowania i zero zakochiwania. Starania się opłaciły, bo teraz jest otwarta na nowe przygody. W "Hotelu Paradise" szuka opiekuńczego faceta, który zapewni jej wsparcie i zrozumienie. Jej ideał to wysoki, dobrze zbudowany i ambitny chłopak. Szczerość, uśmiech i pasja do muzyki będą dodatkowym atutem. 

Olivia "Hotel Paradise 5" Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 5". Mateusz Komorowski

Mateusz ma 26 lat i pochodzi ze Starogardu Gdańskiego. Jest pracownikiem salonu samochodowego. W przeszłości trenował taniec towarzyski i siatkówkę, a teraz jego pasją są treningi na siłowni i zdrowy styl życia. Umięśnioną sylwetkę miał okazję pokazać na wyborach "Mistera Polski 2020".

Nowy singiel w "Hotelu Paradise" mówi o sobie, że jest powściągliwym obserwatorem. Nie okazuje uczuć, stara się zachować pokerową twarz. Ma też drugie oblicze - potrafi być wesoły i kontaktowy. Wchodząc do programu pokaże się właśnie z tej pozytywnej strony. Jego motto to "albo grubo, albo wcale”. Nie lubi ludzi, którzy są nieszczerzy, dwulicowi i popisują się. 

Czy znajdzie w programie swoją miłość? Niewykluczone, choć nie zakochuje się szybko. Jego ideał to wysoka, szczupła blondynka o niebieskich lub zielonych oczach. Szuka szczerej, lojalnej partnerki z poczuciem humoru i dystansem do siebie, która umieć słuchać i wspierać oraz ma swoją pasję.

Mateusz "Hotel Paradise 5" Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7, a dłuższe odcinki również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości