Harry Styles w Polsce w 2022 roku. Kiedy odbędzie się koncert?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Radio Zet
Harry Styles

Harry Styles, brytyjski piosenkarz, znany z boys bandu One Direction ogłosił nową datę koncertu w Polsce na 2022 rok. Trasa będzie promowała jego najnowszą płytę, Fine Line, której premiera miała miejsce 13 grudnia. Kiedy odbędzie się koncert? Czy można kupić jeszcze bilety?

Harry Styles w Polsce w 2022 roku - kiedy?

Harry Styles podał nową datę koncertu. Wznowiona zostanie trasa Love on Tour 2022, która została przełożona w związku z pandemią COVID-19. Koncert wokalisty planowany jest w krakowie, w tauron Arenie, 18 lipca 2022 roku. A jego supportem w Europie będzie zespół Wolf Alice.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

W związku z wciąż trwająca sytuacją pandemiczną wszystkie koncerty odbywać się będą zgodnie z lokalnymi obostrzeniami. Ponadto, koncerty odbędą się w Niemczech, Szwecji, Hiszpanii, Austrii oraz we Włoszech, Francji i na Czechach. Wejście na teren koncertu planowane jest na godzinę 18.

Harry Styles w Polsce - bilety

Osobom, które kupiły swoje bilety na rok 2021, ważność została przedłużona i nie ma konieczności kupowania nowych. Ponadto, na obecną chwilę, wejściówki zostały wyprzedane i nie ma możliwości kupienia biletów z oficjalnych stron.

Artysta wystąpić miał na początku 10 maja 2020 roku, następnie koncert został przełożony na 25 lutego 2021 roku. Konieczność przełożenia trasy spowodowana była pandemią COVID-19. 

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Radio Zet

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości