Moda i Uroda

Harry Styles pojawił się w kamizelce polskiej projektantki. "Nie da się opisać słowami tego, co czułam"

Moda i Uroda

Autor:
Sabina
Zięba

Harry Styles to jeden z najbardziej charakterystycznych muzyków, który wyróżnia się nieoczywistym stylem. Wokalista jest wielbicielem znanych domów mody, ale też mało popularnych, lecz zdolnych projektantów. Teraz zachwycił polskich fanów, bowiem pokazał się w projekcie naszej designerki.

Harry Styles w kamizelce od Pauli Kozłowskiej

Były wokalista One Direction jest równie znany z tworzonej muzyki, jak i kreatywnego sposobu ubierania się. Uważa, że ubrania nie mają płci i gustuje zarówno w wytwornych garniturach, luźnych swetrach w stylu boho, jak i sukienkach oraz spódnicach, w których pojawił się nawet na okładce "Vogue'a". Przez odważny styl już dawno zwrócił uwagę fashionistów.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Harry Styles od lat współpracuje z domem mody Gucci i jest jedną z jego twarzy. Nieustannie kreuje też nowe trendy, a także je śledzi. Zdaje sobie sprawę z tego, że tej jesieni wielkim modowym powrotem cieszą się kamizelki, które on osobiście uwielbia. Ostatnio na nagraniu do charytatywnego programu "Stand Up To Cancer" pojawił się w jednej z nich. Wybrał brązowy model z białymi kwiatami, do którego dopasował biały t-shirt z kołnierzykiem i jasne spodnie z dziurami. Post z fragmentem wideo na profilu instagramowym programu Channel 4 cieszył się dużą popularnością, a fani momentalnie zwrócili uwagę na kwiecisty projekt. Okazało się, że jego autorką jest Polka, Paula Kozłowska.

– Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Moje ręce trzęsą się tak bardzo, że ledwo mogę utrzymać w nich telefon. Harry ma na sobie moją ręcznie dzierganą kamizelkę w kwiaty w klipie dla Channel 4 do kampanii "Stand Up to Cancer". (...) Niedawno były moje urodziny, nie umiem wyobrazić sobie lepszego prezentu - napisała wzruszona Paula Kozłowska na Instagramie.

Kim jest Kai Kotto?

Polską projektantkę odnalazł w mediach społecznościowych stylista Harry'ego Stylesa, Harry Lambert. Skontaktował się z nią za pomocą Instagrama i poprosił o przesłanie projektów. Co ciekawe, dziewczyna posługująca się w sieci pseudonimem Kai Kotto własnoręcznie dzierga wszystkie pokazywane na swoim profilu ubrania "z miłości do koloru i nostalgii do dzieciństwa".

– Nie da się opisać słowami tego, co czułam, kiedy zobaczyłam jedną z największych ikon współczesnej mody w mojej kamizelce - wyznała Paula w rozmowie z brytyjską edycją magazynu "Vogue".

Wiadomo, że dziewczyna ukończyła skandynawistykę w Poznaniu, natomiast podstawy w robieniu na drutach i szydełkowaniu zawdzięcza swojej babci. Jest na początku swojej drogi, a Harry'ego Stylesa udało jej się ubrać we własny projekt jeszcze przed premierą strony internetowej, za której pośrednictwem będzie można już niebawem kupić stworzone przez nią produkty. Kai Kotto wyrabia bowiem nie tylko kamizelki, ale także swetry i sukienki. 

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości