Gwiazdy

Harrison Ford ponownie jako Indiana Jones. Są już pierwsze zdjęcia z planu

Gwiazdy

Harrison Ford znowu wcieli się w postać nieustraszonego archeologa. Hollywoodzki gwiazdor zagra Indianę Jonesa już po raz piąty. Pierwsze zdjęcia z planu filmowego właśnie wyciekły do sieci. Jak się prezentuje kultowy aktor?

"Indiana Jones 5" - Harrison Ford w kostiumie na planie filmu

"Indiana Jones 5" będzie nową odsłoną przygód słynnego archeologa. Na początku czerwca rozpoczęły się zdjęcia na planie North Yorkshire Moors w północno-wschodniej Anglii. Po raz piąty tytułową rolę zagra 78-letni Harrison Ford. Do sieci już trafiły nieoficjalne fotografie z planu, na których widzimy aktora w kultowej brązowej kurtce i fedorze. Ze względu na trwającą pandemię, nie zabrakło też maseczki ochronnej.

"Indiana Jones 5" - obsada

W filmie obok 78-letniego Harrisona Forda pojawią się m.in. Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook i Shaunette Renée Wilson. Przypomnijmy, że będzie to pierwsza część, która nie zostanie wyreżyserowana przez Stevena Spielberga, który tym razem został zaangażowany w projekt jako producent. Za kamerą "Indiana Jones 5" stoi James Mangold, który nakręcił m.in. "Spacer po linie" czy "Logan".

Zamieszczone na Twitterze fotografie wskazują na to, że w "Indiana Jones 5" po raz kolejny pojawią się naziści. Natomiast na portalu "The Inluminerdi" czytamy, że akcja filmu będzie rozgrywać się w latach 60. XX w. w czasie wyścigu kosmicznego.

"Indiana Jones 5" - kiedy premiera?

Pierwotnie "Indiana Jones 5" na ekranach miał pojawić się w lipcu br. Ze względu na pandemię koronawirusa prace na planie zostały opóźnione o ponad rok. Choć film nie ma jeszcze oficjalnego tytułu wiemy, że do kin ma trafić 29 lipca 2022 r.

"Indiana Jones 5" - zdjęcia z planu

Pozostałe fotografie z planu kultowej produkcji można zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo: Mads Mikkelsen chwali scenariusz do filmu "Indiana Jones 5"

Zobacz także:

Prace na planie "Mission: Impossible 7" znowu zostały wstrzymane. "Nad tym filmem krąży fatum"

Płaczący dwulatek na balkonie, interweniowali strażacy: "Dziecko było pozostawione bez opieki"

Małgorzata Socha w ciąży? Aktorka odniosła się do najnowszych zdjęć i wyjawiła prawdę

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości